Reklamı Geç
Advert

Vali Mantı’dan Barakazi’ye Ziyaret

Bingöl Valisi Ali Mantı, Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette, Bingöl için ortak çalışma vurgusu yapıldı.

Vali Mantı’dan Barakazi’ye Ziyaret

Son valiler kararnamesiyle Bingöl’e atanan Vali Mantı, Belediye Başkanı Barakazi’ye iade-i ziyarette bulundu.

Kentin muhtelif konularının görüşüldüğü ziyarette gazetecilere açıklamada bulunan Vali Mantı, kentin gelişmesi için Bingöl Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışacaklarını söyledi.

Vali Mantı, “Son dönemlerdeki yatırımlarla kabuğunu kıran Bingöl’ümüzün daha da gelişmesi ve büyümesi için belediyemizle elbirliğiyle çalışacağız. Bingöl’de güzel hizmetlere imza atan belediyemizle birlikte, kentimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Barakazi ise, “Başta Bingöl Valiliğimiz olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımız, iş dünyamız ve ilin diğer dinamizmleriyle kentimizin gelişmesi için elimizden gelen tüm gayretleri sarf ediyoruz. Bu anlamda kentimizin gelişmesi ve var olan hizmetlerin daha da geliştirilmesi, genişletilmesi için taşın altına elimizi değil, gövdemizi koyacağız. Sayın Valimizle birlikte kentimiz için koordineli bir şekilde çalışacağız” dedi.

Ziyaret, Bingöl Belediyesince yürütülen hizmetlere dair bilgi alışverişinde bulunulmasıyla son buldu. (Haber Merkezi)

Bingöl Belediye Yücel Barakazi Vali Ali Mantı Ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü