Reklamı Geç
Advert

Ferhat Reklam / REKLAM

Ferhat Reklam
Ferhat Reklam
Bu içerik 1029 kez okundu.
Firma Hakkında

İşinizi Kolaylaştıralım
Her ne kadar farketmesek de web sitelerinin arka planında çeşitli web programlama kodları yer almaktadır. Bir web programlama basit bir iletişim formu olabileceği gibi kapsamlıca programlanmış bir web site kadar karmaşık da olabilir. Bu programların amacı hedefe en kısa yoldan ve zahmetsizce ulaşmayı sağlamaktır. 
Size özel yazılım çözümlerimizle, ihtiyacınızı karşılıyor ve hedefinize ulaşmanız doğrultusunda çalışmalarınıza katkıda bulunuyoruz. 
Hayal gücünüzü asla sınırlamayın!
Günlük iş yaşamı içerisinde size vakit kaybettiren, sıkıcı ve yorucu olan işlerinizi listeleyin. Amacınızı ve almak istediğiniz sonuçları tarif edin. Yazılım ekibimiz sizin için analizini yapsın, amaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp en uygun ve en basit çözümü üretsin. 
Örneğin çok geniş bayi ağına sahip bir firma, yapılan bir web yazılımı sayesinde bayileri arasında iş dağıtımı ve takibini çok kolay yapabilmektedir. Bu sayede eskiye oranla zaman, iş gücü, verimlilik ve maliyet açısından çok büyük avantajlar elde etmektedir. 
Maliyet avantajı
Yapılan program belli kurallar çerçevesinde çalışacağı için sizi ve ekibinizi daha iyi organize edecektir. Sonuç olarak verimi artırırken maliyeti ciddi anlamda düşürecektir. Ayrıca yazılacak program sadece ihtiyaçlarınıza yönelik olduğu ve hazır programlara göre çok daha az detay içerdiği için maliyeti daha düşük olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mirzan mahallesinde elektrikler kesilecek
Mirzan mahallesinde elektrikler kesilecek
3 PKKlı ölü elegeçirildi
3 PKKlı ölü elegeçirildi