Reklamı Geç
Advert

Şebnem Koçakelçi İle Bingöl Sorunlarını Konuştuk.

‘ŞEBNEM KOÇAKELÇİ'NİN BİNGÖL HABERE YAPTIĞI ÖZEL RÖPORTAJ’

Şebnem Koçakelçi İle Bingöl Sorunlarını Konuştuk.
Haberin videosu için tıklayın!

AK PARTİ BİNGÖL Milletvekili Şebnem KOÇAKELÇİ'NİN Bingöl Haber'e yaptığı özel röportajda Bingöl’ün sorunlarına çözüm getireceğini dile getirdi.

 

Bingöl'de bir ilk. Kadın milletvekili seçildiniz. Halkın size bakış açısı nasıl?

Halkın bakış açsından önce kendi mutluluğumdan bahsetmek istiyorum, Bingöl tarihinin ilk kadın milletvekilliğinin gururunu ve aynı zaman da sorumluluğunu yaşıyorum. Bunun dışında halkımızın bakış açısına geldiğimizde ilk geldiğim günden beri özellikle hanımlarımızın çok büyük ilgi ve alakasıyla karşılaştım. Özellikle hanımların ilgisi şundan kaynaklanıyordu bu güne kadar tamamen BİNGÖL tarihinde ki siyasette hiç bir zaman hanımımız kadınımız var olmamış bunun mutluluğunu yaşadıkları gibi , bir diğer mutluluk konusun da şu, bir hanımla iletişime geçebilmenin dertlerini anlatabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını bana her defasında ifade ettiler. Hanımlarla çok güzel iletişim kurduk seçim döneminde çok güzel birliktelikler yaşadık. Sorunlarını dinledik şimdi çözüm üretme aşamasındayız. Hanımlarımıza yönelik projelerimiz hanımlarımızı çok heyecanlandırdı. İnşallah hanımlarla ilgili projeleri yakında sizlerle paylaşacaz, Allah kısmet eder inşallah’ dedi.

Bingöl havalimanında yapılan sefer sayıları ve uçak kapasitelerinin düşürülmesi hakkında bilginiz var mı?

Bu durumun farkında ve takipçisiyim. Hatta bu konuda sıkıntı yaşayanlardan birileri de bizler vekilleriz, tıpkı vatandaşlarımız gibi ve sürekli gündeme de getirdim. Bu konu hakkında hava alanı müdürü ve sayın bakanımızla da paylaştım. Sefer sayılarının arttırılması konusunda İstanbul Ankara aynı zamanda da Sabiha Gökçene hava alanına da sefer yapılması konusunda Anadolu Jet firmasından sözümüzü alıp Anakara’ya daha sık seferlerinde yapılması konusunda sözümüzü aldık temmuz 15 de bizlere kesin dönüş yapacaktır. Uçak kapasitelerinin düşürülmesi konusunda ise ki buna bende şaşırdım, Bingöllün kapasitesinin yetersizliğinden bahsettiler, buna cevaben bingölün kapasitesi zayıf ve yetersiz değil tamamen bu sefer saatleriyle alakalı Elazığı tercih ettiğimizden dolayı belirterek uygun saatlere sefer istedik inşallah 15 temmuzda bunun da sonucunu almış oluruz ve bu konunun peşini bırakmıycaz.

Doğum hastenesinde ulaşım sıkıntısı var bu konu hakkında her hangi bir çözüp ve projeniz var mı?

Seçim kapmanyası döneminde halkımız bu sıkıntıyı dile getirdiler. Belediye başkanımız  yücel barakkazi ile bu konuyu masaya yatırıp gerekli çzöüm konuları hakkında çözüm üreterek en kısa zamanda sorunu ortadan kaldıracağız ded.

Şebnem Koçakelçi Bingöl Milletvekili Röportaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü