Reklamı Geç
Advert

Barakazi, Bingöl Belediyesi Masterler Takımı’nı Antalya’ya uğurladı

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 20-24 Nisan tarihleri arasında Masterler turnuvasında ilimizi temsil eden Bingöl Belediyesi Masterler Takımı’nı Antalya’ya uğurladı.

Barakazi, Bingöl Belediyesi Masterler Takımı’nı Antalya’ya uğurladı

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen, Türkiye’nin her bölgesinden ve Avrupa’nın çeşitli Ülkelerinden kadrolarında eski birçok önemli futbolcuyu barındıran Master takımlarının katıldığı Antalya 2016 Masterler turnuvalarında ilimizi Bingöl Belediyesi Masterler Takımı temsil edecek.

20-24 Nisan tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek Masterler turnuvasına katılacak olan Bingöl Belediyesi Masterler Takımı Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi makamında ziyaret ederek, desteklerini esirgemeyen Belediye Başkan'ı Yücel Barakazi’ye teşekkür ettiler. Takım Kaptan-ı Tekin Yıldırım ve beraberindeki kafile Başkan Barakazi’ye 12 numaralı forma hediye etti.

Bingöl Belediyesi Gençlik Merkezi’nde sporcularla bir araya gelen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, sporcuları tebrik ederek, Antalya’ya uğurladı.

Konu hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Barakazi, “Sporcularımızın ilimizi memnun edecek galibiyetle dönmelerini temenni ediyoruz. Antalya'da düzenlenecek Masterler turnuvasında ilimizi temsil edecek olan sporcularımızın yolu açık olsun” diye konuştu.

Bingölspor’un eski oyuncularından Selman Gönül ve yıllarca Süper Lig’de top oynayan Akif Ekmekçi ile kadrosunu güçlendiren Bingöl Belediyesi Masterler Takımı’na eşofman, ayakkabı, tişört ve çanta desteği sağlayan Murat Ayhan, Zeki Küçükhazar, Bilmez İletişim, Ahmet Şenkaya, Av. Ercan Aslan, Ahmet Hülakü, Mehmet Günay, Ahmet Burkay, Baturlar Otomotiv, Elaltıntaş Elektrik’e katkılarından dolayı teşekkür eden takım ikinci kaptanı Murat Boğatekin ise, Bingöl’ü en iyi şekilde temsil edeceklerini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü