Reklamı Geç
Advert

Şehrin Sorunlarını Masaya Yatırdılar

BİNTSO Heyeti Bingöl’ün sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni A Takımı ile masaya yatırdı.

Şehrin Sorunlarını Masaya Yatırdılar

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) heyeti, Bingöl Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz ile Bingöl ilinin sorunlarını masaya yatırdı.

BİNTSO heyetinde Oda Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas, Oda Meclis Başkanı Ahmet Bukan, Oda Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Aybek ve Oda Genel Sekreteri Cemal Yılmaz vardı.

Kalkınma Platformu yeniden hayata geçirilecek

Yılmaz, BİNTSO heyetinden en son üçüncüsü yapılan Bingöl Kalkınma Platformunun tekrar hayata geçirilmesini talep etti. Bundan sonra düzenlenecek olan Kalkınma Platformu Toplantılarına katılacağını söyledi.

Düzenlenecek olan Kalkınma platformu Mesleki Eğitim Temalı tüm paydaşların katılımıyla gerçekleşecektir.

İlimize Sütaş gelince nelere gerek var konusu üzerinde durulacak.

Yılmaz, “Geniş katılımlı bir toplantı yapalım, davet olursa geliriz, ekibi belirleyin ve faydalı olacak kişileri belirleyin. Özel şirketler var, onlarla işbirliği, bakanımızın olduğu bir toplantı düzenleyelim, her ay yeni bir tema belirleyerek tek bir konu üzerine gidelim, şimdi önümüzdeki toplantı için mesleki eğitimi belirleyelim. Kalkınma platformunu Mesleki eğitim temalı olarak yapalım ve ilgili tüm paydaşların katılımıyla toplantıyı organize edelim. Sütaş gelince nelere gerek var konusu üzerine gidelim. Daha sonra kurslar organize edelim. Girişimcilik kursları ile genç girişimci sayımızı artıralım” ifadelerini kullandı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü