Reklamı Geç
Advert

KILIÇDAROĞLU "15 Temmuz darbesi için kontrollü darbe"

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı Ziya SÖZEN " CHP Lideri KILIÇDAROĞLU bugünkü partisinin gurup toplantısında bir kez daha 15 Temmuz darbesi için kontrollü darbe diyerek 15 Temmuz darbesinde Şehit edilen 249 Şehidimiz , 2193 Gazimizin aileleri başta olmak üzere biz Şehit Ailelerini ve Gazilerini derinden üzmüş ve yaralamıştır." dedi.

KILIÇDAROĞLU

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı Ziya SÖZEN " CHP Lideri KILIÇDAROĞLU bugünkü partisinin gurup toplantısında bir kez daha 15 Temmuz darbesi için kontrollü darbe diyerek 15 Temmuz darbesinde Şehit edilen 249 Şehidimiz , 2193 Gazimizin aileleri başta olmak üzere biz Şehit Ailelerini ve Gazilerini derinden üzmüş ve yaralamıştır." dedi.

Ziya SÖZEN "Referandum sürecinde 15 Temmuz darbesi için kontröllü darbe diyen CHP Lideri KILIÇDAROĞLU bugünkü partisinin gurup toplantısında bir kez daha 15 Temmuz darbesi için kontrollü darbe diyerek 15 Temmuz darbesinde Şehit edilen 249 Şehidimiz , 2193 Gazimizin aileleri başta olmak üzere biz Şehit Ailelerini ve Gazilerini derinden üzmüş ve yaralamıştır. KILIÇDAROĞLU'nun bu sözleri en az darbede Şehitlerimize sıkılan kurşunlar kadar bizleri derinden sarsmıştır. Kılıçdaroğlu bu sözleri ile bir parti genel başkanına yakışmayan sözler sarf ederek kontrolden çıkmıştır. Görevi mevkisi makamı ne olursa olsun hiç kimsenin Şehit Ailelerimizi Gazilerimizi incitmeye, üzmeye , Şehitlerimizin Aziz hatıralarına saygısızlık etmeye hakkı da haddi de yoktur, olmamalıdır. KILIÇDAROĞLU , Şehit ve Gazilere hakaret ederken CHP'nin kurucu genel başkanı olan Gazi Mustafa Kemal'e de hakaret etmiştir.Çünkü Mustafa Kemal Atatürk'te bu ülke için Gazi olmuş bir şahsiyettir.Kılıçdaroğlu bu tutumu ile Şehitlik ve Gazilik makamının ne anlama geldiğini bilmediğini bir kez daha göstermiştir.Kılıçdaroğlu'nun bu aymazlığı kadar Kılıçdaroğlu'na tepki göstermeyen CHP'lilerde suç ortağıdır.Teröre karşı mücadele veren bizler KILIÇDAROĞLU'nun bu sözleri karşısında susarak acziyet gösteremeyiz.Şehitlerimize ve Gazilerimize dil uzatan kim olursa olsun küstahtır , alçaktır.Madem 15 Temmuz darbesi kontrollü ise ve Kılıçdaroğlu bunu biliyorsa darbeyi kim , nasıl kontrol ettiyse çıksın bunu da açıklasın.Madem darbe kontrollü darbe ise Kılıçdaroğlu Yeni kapı mitingine neden katıldı?Yoksa darbeyi kontrol edenler onuda kontrol altına alarak mı oraya gönderdiler ? Kendileri kontrol edilmeye alışanlar herkesi kendilerine benzetmesinler.15 Temmuz gecesi aklını, beynini ,vicdanını kiraya vererek darbe yapan satılık beyinler alçaklık şerefsizdir ve tescilli teröristtir.15 Temmuz gecesi vatanımızı bayrağımızı ezanımızı onur ve Şerefimizi korurken canlarını verenler Şehittir , yaralananlarda Gazi'dir. Kimse Şehitlerimize dil uzatamaz. Uzatırsa bununda sonuçlarına katlanmak zorundadır.İkinci defa bu gaflette bulunan KILIÇDAROĞLU hakkında derhal yasal işlemleri yapmak üzere Cumhuriyet savcılarını göreve davet ediyorum. CHP'nin içinde Cumhuriyetin değerlerine bağlı Vatansever gerçek CHP'lileri KILIÇDAROĞLU hakkında gerekeni yapmaya davet ediyorum. Eğer CHP'liler seslerini çıkartmazlarsa gerekeni yapmazlarsa onlarda parti olarak KILIÇDAROĞLU'nun suç ortağı olurlar." dedi.

Ziya Sözen Kılıçtaroğlu CHP 15 Temmuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü