Reklamı Geç
Advert

Kam-Şader Başkanı Büyükburç Açıklaması

Kamuda Çalışan Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (KAM-ŞADER) Başkanı Ahmet Büyükburç "Şırnak’ta meydana gelen ve içimizi yakan helikopter kazasında şehit olan 13 Kahraman askerimiz şehit oldu .Şehitlerimize Allah’tan rahmet diler.. Ailelerine sabrı cemil niyaz ederiz. Milletimizin başı sağ olsun." dedi.

Kam-Şader Başkanı Büyükburç Açıklaması

Kamuda Çalışan Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (KAM-ŞADER) Başkanı Ahmet Büyükburç yaptığı basın açıklamasında; 31.05.2017 tarihinde Diyarbakır’da terör örgütü PKK’ya yönelik yapılan operasyonda Lice ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan  çatışmada 3 askerimiz  şehit olmuştur.

Bildiğiniz gibi PKK mensuplarına yönelik başlatılan geniş kapsamlı operasyonlar sürüyor.

Şırnak’ta meydana gelen ve içimizi yakan  helikopter kazasında şehit olan 13 Kahraman askerimiz şehit oldu .Şehitlerimize Allah’tan rahmet diler.. Ailelerine sabrı cemil niyaz ederiz. Milletimizin  başı sağ olsun.

Şırnak/Beytüşşebap, Hakkâri/Yüksekova, Diyarbakır/Lice, Batman/Sason, Mardin/Dargeçit ve Bitlis/Merkez bölgelerinde yürütülen büyük ve orta çaplı operasyonlar sonucunda eylem hazırlığında olduğu tespit edilen bölücü terör örgütüne ağır kayıplar verdirilmiştir.

Yürütülen başarılı ve kararlı operasyonlar ile tespit edilen sığınaklarda ele geçirilen silah, mühimmat ve patlayıcı madde yapımında kullanılan malzemeler imha edilmiş, bu sayede bölücü terör örgütünün bölgede yapmayı planladıkları hain saldırılar bertaraf edilmiştir.

 Türk Silahlı Kuvvetleri vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini temin etmek için en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar kararlı mücadelesine devam edecektir

Bütün Terör örgütlerini lanetliyoruz. Şehit Aileleri, olarak,

Bilindiği gibi Türkiye, uzun yılladır, farklı ideoloji ve meşreplere sahip terör örgütleriyle cansiperane bir mücadele içindedir.

Dünyada, Türkiye kadar uzun, yoğun ve şiddetli terör eylemlerine muhatap olup da, bu mücadeleyi bizim kadar hukuk, demokrasi, insan hakları çerçevesinin dışına çıkmadan yürüten bir başka ülke yoktur.

Bizler, hangi kökenden, hangi meşrepten, hangi görüşten olursak olalım , ülkesini ve milletini seven bir grup vatandaş olarak tüm dünyaya şu mesajı vermek istiyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti, şehitlerinin ve gazilerinin fedakarlıklarıyla kurulmuş bir devlettir.

Bu devletin 80 milyon ferdinin her biri aynı haklara, aynı özgürlüklere sahip, aynı kurallara tabi, birinci sınıf vatandaştır.

Ülkemizde, dünyanın her yerinde olduğu veya olması gerektiği gibi, teröristler ve onları destekleyenler hukuk önünde hesap vermek mecburiyetindedir.

Biz bu bölgede yaşayan bütün halklar; şunu asla unutmayalım ve hafızalarımızda diri tutalım bu topraklarda gözü olan ve adına ARZU MEVDU dedikleri vaat edilen topraklar için oluk, oluk Müslüman kanı akıtılmaktadır… Irak, Suriye ve Sudanda iç çatışma ve bölünmeyi gerçekleştiren üst akıl milyonlarca Müslüman kardeşimizin ölümüne ,,çocukları yetim kadınları dul bıraktılar. Milyonlarcası da yerlerinden yurtlarından ettiler.. şimdi hedef oklarını Ülkemize çevirdiler; çünkü biliyorlar tarihten bizleri ,,

 Saygı değer basın mensupları şunu net olarak bilelim Eğer Türkiye düşerse İslam Alemi döşer..

Onun için bu şer odakları tüm güçleriyle ülkemize saldırıyorlar. İçimizden devşirdikleri ve bizim olan çocukların zihinlerini ele geçirerek onları birer canavara dönüştüren sadece emperyalistlere taşeronluk eden bu terör örgütünden kurtulmanın zamanı gelmiştir… Teröristlerin özgür olduğu bir yerde vatandaşın can güvenliği de, mal güvenliği de yoktur; dolayısıyla orada bir devletin varlığından söz edilemez.

Alev topu gibi  ortada dolaşan terör ateşini gelin hep birlikte söndürelim.

Bu terör ateşi  her an  hiç ummadığımız bir anda en sevdiklerimizi elimizden alabilir.

Bizden teröristlere ve onların destekçilerine yol vermemizi isteyenlerin gerçek niyeti, milletimizin birliğini bozmak, vatanımızın bütünlüğünü parçalamak, devletimizi yıkmaktır. 

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin hak ve menfaatlerini korumak ve vatandaşlarının can güvenliğini sağlamak maksadıyla, milli birliğimizi ve bölünmez bütünlüğümüzü hedef alan başta PYD/YPG/PKK, FETÖ/PDY, DHKPC ve DEAŞ olmak üzere diğer tüm terör örgütleriyle mücadelesini azim ve kararlılıkla kesintisiz olarak  sürmektedir.

Birlik ve beraberlik içerisinde her türlü şer odaklarına karşı koymaya hazırız.

Bu mücadelede her zaman Mehmetçiklerimizin ve güvenlik göçlerimizin yanındayız.

Bölücü terör örgütlerinin  ülkemize ve bölgemizde yapmış olduğu eylemlere karşı   yaklaşık 30 yıldır  yapılan mücadelede yaklaşık 350- milyar dolar harcandı.

Değişik isimlerle içimize fitne tohumları sokuldu. 40 yıldır Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde başta PKK terör örgütü,  başka bir deyişle haçlı zihniyetinin maşası, bizleri bölüp parçalamak için yapmadığı bir katliam ve alçaklık kalmamıştır.

        Bölücü terör örgütleri  hiçbir zaman amaçlarına ulaşamadılar ve ulaşamayacaklar.

Başta güvenlik korucuları ve şehit aileleri olarak son nefesimize kadar mücadelemizi vereceğiz. Terör örgütü PKK'nın yok olması noktasında elimizden gelen her şeyi yapacağız

 

Siyonist Haçlı Zihniyeti Ülkemizde  Taşeron olarak kullandığı PYD/ YPG/ PKK/ FETÖ/PDY/DEAŞ  aracılığıyla yaklaşık 40 yıldır yüzbinlerce insanımızı öldürmüştür.

Geride yüzbinlerce Gözü yaşlı Anne Baba Eş ve Çocuk bırakmıştır. Anadolu’da yaşayan Müslüman Türk Milletine acı ve göz yaşından başka bir şey vermemiştir.

Şunu asala unutmasınlar ne yaparsa yapsınlar Anadolu’nun birlik ve beraberliğini bozamayacaklar Türkiye Cumhuriyeti Devleti. Türkiye Üzerinde Yaşayan Müslüman Türk , Kürt’üyle, Çerkez’iyle, Zaza’sıyla, Boşnak’ıyla .bir olan halkımız damardaki kan bedendeki candır. Hiçbir göç bizi birebirimizden ayıramazlar .

Biz Çanakkale’yiz, Dumlupınar’ız, Sakarya’yız Biz Anadolu’yuz.

Bizler Müslüman Türk Milleti Malazgirt’e Alparslan’ın İstanbul’da Fatihin ,Mısırda Yavuz ,Kudüs’te Selâhaddin i Eyyubi’nin Torunları ve Çanakkale’de Mustafa Kemal’in askerleri ,HZ. Muhammed (S.A.V.) Ümmetiyiz

Bu böyle biline .Ezanlarımızı susturamayacaklar Bayrağımız indirtemeyecekler.

1071 den bu güne Anadolu’yu Bizlere Vatan Yapan Ecdadımızı, Toprağa düşmüş Ölümsüz kahramanları Şehitlerimiz Rahmetle anıyor. Gazilerimize sağlık sıhhat bir ömür geçirmelerini Allahtan niyaz ederim.

Her fırsatta tekrarladığımız “ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ” ifadesinin, kuru bir slogan değil kalbimizden kopup gelen duygularımızın yansıması olduğunu belirterek sözlerimi tamamlıyorum.

Ne yaparsanız yapın birliğimiz bozamayacaksınız . Döktüğünüz kanda boğulacaksınız Terör örgütlerini lanetliyor Milletimizin başı sağ olsun" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü