Reklamı Geç
Advert

Ali Ekber Alimoğlu ve Ekibi Yeniden Seçildi

Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 9. Olağan genel kurulu geniş bir katılımla Veysel Belgin Gençlik Merkezi çok amaçlı konferans salonunda gerçekleştirildi. 9. Olağan genel kurulunda Ali Ekber Alimoğlu ve ekibi, yeniden seçildi.

Ali Ekber Alimoğlu ve Ekibi Yeniden Seçildi

Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 9. Olağan genel kurulu geniş bir katılımla Veysel Belgin Gençlik Merkezi çok amaçlı konferans salonunda gerçekleştirildi. 9. Olağan genel kurulunda Ali Ekber Alimoğlu ve ekibi, yeniden seçildi.

Genel kurula Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, Erzurum TFF Bölge Müdürü Metin Çopur ve mesai arkadaşları, Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ ve yönetim kurulu üyeleri, Bingöl spor taban birlikleri temsilcileri ve yöneticileri, Kulüp başkanları ve 181 delegeden 154 delege katıldı.

Saat 16.00da başlayan genel kurulun Divan Başkanlığını Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ, Divan üyeliklerini Hasan Lütfi Yolcu ve Mehmet Akif Fencioğlu yaptılar, Saygı duruşu ve İstiklal marşı okunmasının ardından gündemin diğer maddelerine geçildi.

Federasyon başkanı Ali Ekber Alimoğlu’nun kısa bir selamlama konuşmasından sonra, TFF Bölge Müdürü Metin Codur, Spor İl Müdürü Erdal Arıkan ve son olarak Belediye Başkanı Yücel Barakazi bir konuşma yaptı, Barakazi konuşmasında; “sporun her türünü destekleme kararlılığımız sürecek, bize mantıklı ve akılcı sorunla gelinen her noktada destek olacağım, sporun insan yaşamında önemli yer aldığını biliyorum ve bünyemizde bulunan Yaşam spor kulübünün futbolun yansıra diğer branşlarda da faaliyet gösterme gayretimiz sürecek ve gerekli talimatları verdim, Genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Konuşmasının ardından Federasyon Başkanı Ali Ekber Alimoğlu Tarafından Belediye Başkanına Teşekkür Plaketi takdim edildi

Genel kurulda tüzük maddelerinde önemli değişiklikler yapıldı ve Yönetim Kurulunun hazırladığı yeni tüzük maddeleri genel kurul tarafından oylanarak kabul edildi. Yapılan aday konuşmalarından sonra Yeni yönetim organları seçimleri için oy kullanımına geçildi. Toplam 181 delegesi olan genel kurula 154 delege katıldı, iki sandıkta kullanılan oy verme işlemi sonucunda oy tasnif ve sayımına geçildi, buna göre kullanılan toplam oy sayısı 154, Boş oy 1, geçersiz oy 5 geçerli oy 149 olarak tespit edildi ve bu oylardan Başkan adayı Zeki Yılmaz 32 oy alırken Ali Ekber Alimoğlu ve yönetimi 117 oy alarak seçimi kazandılar ve üç yıllığına tekrardan federasyonu yönetmek üzere görevlendirildiler.

Yapılan seçimler sonrası ise; Yönetim Kurulu Başkanlığına Ali Ekber Alimoğlu, Genel Sekreterliğe Şevket Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Mücahit Kızılarslan, Vedat Hakan, Mithat Kaya, Müjdat Aydoğdu, Yunus Kaya, Fehmi Katanalp, Mehmet Yıldız, Muhammed Arif Kaya, Nureddin Bulut’dan seçildiler.

Genel kurul üyelerine ve misafirlere hitap eden Başkan Alimoğlu; “Genel kurulumuza teşrifleri ile onurlandıran ve Her zaman yanımızda olan ve desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımıza yürekten teşekkür ediyorum, en zor zamanlarımızda kapısını çaldığımızda tereddüt etmeden spora ve sporcuya el atan bir belediye başkanına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı his ediyoruz. Yine spor İl Müdürümüz Erdal Arıkan’ında aramızda bulunmasına çok memnun oldum, arkadaşlar amacımız spora ve sporcuya hizmet etmek olan federasyon yönetim kuruluna katılan bütün kulüp temsilcileri ve delegesayona, spor taban birliklerine teşekkür ederim” dedi.

Sorunsuz bir şekilde sonuçlanan Genel kurul sonrası Genel kurula katılan misafirler ve delegelerle birlikte iftar yemeğine geçildi. İftar yemeğinde bir önceki dönem görev alan ve bu dönem yönetime girmeyenlere teşekkür plaketleri verildi. 

Bingöl Spor Alimoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü