Reklamı Geç
Advert

Terörden Medet Bekleyenler Sonuç Alamayacak

BİŞHAK Başkanı Naim Tan, artan terör olayları üzerine yaptığı açıklamasında “terörden medet bekleyenler sonuç alamayacak” dedi.

Terörden Medet Bekleyenler Sonuç Alamayacak

BİŞHAK Başkanı Naim Tan, artan terör olayları üzerine yaptığı açıklamasında “terörden medet bekleyenler sonuç alamayacak” dedi.

Bingöl Şehit Aileleri, Gazileri ve İnsan Hakları Derneği (BİŞHAK) Başkanı Naim Tan, artan terör olayları nedeniyle yazılı açıklamalarda bulundu. Tan, açıklamasında “Bingöl’ün Genç ilçesi Yeniyazı bölgesinde PKK terör örgütü mensuplarınca açılan ateş sonucunda şehit olan jandarma uzman onbaşı Ufuk Demirkıran ile Şırnak ili başta olmak üzere doğu ve güneydoğuda meydana gelen terör saldırılarını lanetliyor şiddetle nefretle kınıyoruz. Bu saldırılar sonucunda şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, milletimize başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyoruz” dedi.

Saldırılardan ve terör olaylarından medet bekleyenlerin sonuç alamayacağını ifade eden Tan, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Son günlerde terör örgütün saldırıları artarak devam etmekte art arda gelen şehit haberleri bizleri derin üzüntüye boğmuştur. İnsanlıktan nasibini almamış PKK terör örgütünün bu mübarek ramazan ayında saldırılarını devam etmesi bu terör taşeronlarının kimlere hizmet ettiği apaçık ortadadır. Bu hain ve kalleşçe saldırılardan medet bekleyenler sonuç alacaklarını umanlar gaflet içerisindedirler. Bu vatan hainleri ve arkasındaki karanlık güçler hiçbir zaman hedeflerine ulaşmayacaklardır. Devletimizin gücü ve terörle mücadeledeki kararlılığı karşısında her zaman yenileceklerdir. Hiçbir kalleş saldırı hiçbir hain pusu milletimizi beraber yaşama kararlığından bölünmez bütünlüğünden asla döndüremeyecektir, unutulmamalıdır ki terörden beslenenler yine terörün döktüğü kanlarda boğulacaklardır. Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları Derneği olarak son günlerde meydana gelen terör saldırılarından derin üzüntü duyduğumuzu bu saldırıların terör örgütünün son çırpınışları olduğunun bilinmesini istiyoruz. Devletimizin terörle ve teröristlerle kararlı bir şekilde mücadele etmesi takdire şayandır ve bu azimli mücadele bir an önce bizleri terör belasından kurtaracaktır. Ülkemizin birlik ve beraberliği artan bu terör olayları bozamayacaktır. Her vatan evladı tarih boyunca kanının son damlasına kadar, canı pahasına bu coğrafyada var olmamız için canını seve seve vermeye hazırdır. Bu cesaret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur. Bin yıldır bu topraklarda birlikte yaşayarak iç içe olmuş, kültürü, örfü ve adetleriyle ayrılmaz bütün haline gelen milletimizi bölmeye parçalamaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Son günlerde vatanımızın birlik ve beraberliği uğruna şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve milletimize sabır başsağlığı, yaralı güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyoruz.” [Çapakçur Gazetesi]

Naim Tan Bişhak Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü