Reklamı Geç
Advert

Genç SGK Müdürlüğü’ne Adsoy Atandı

Genç Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğü’ne atanan Hatice Adsoy görevine başladı.

Genç SGK Müdürlüğü’ne Adsoy Atandı

Genç Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğü’ne atanan Hatice Adsoy görevine başladı.

Ankara Etimesgut Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü’nden Genç Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğüne asaleten atanan Hatice Adsoy Haziran ayı itibariyle görevine başladı.

Genç Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Merkezinde 1 müdür 1 şef ve 2 memur ile vatandaşlara hizmet verdiklerini söyleyen Adsoy, “Sosyal Güvenlik İlçe Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın yerinde ve zamanında hizmet almaları için hem vatandaşlar hem de kurumlarla sürekli iletişim içerisinde olacağız. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilçede yaşayan tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Adsoy son olarak şunları söyledi. “Vatandaşlarımız Genç SGK Merkezinden, iş göremezlik ödeneği, genel sağlık sigortası, yol ve zaruri masraf ödemeleri, aktivasyon işlemleri ile işverenlerin dosya işlemleri hizmeti alabilecek”

HATİCE ADSOY KİMDİR?

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde doğdu. İlköğretim ve orta öğrenimini Bingöl’de tamamlayan Adsoy, Anadolu Üniversitesi İktisat İdari Bilimler bölümünü okuyarak lisans mezunu oldu. 2004 yılına kadar Bingöl Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğü’nde çalıştıktan sonra Ankara Etimesgut Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü’ne atandı. 13 yıl burada çalışan Adsoy, Haziran ayında asaletten Genç Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü’ne atandı. Adsoy, evli ve 2 çocuk annesidir. (Gencin Sesi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü