Reklamı Geç
Advert

İl Spor Merkezleri Açıldı

Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 5-18 yaş grubundaki çocuk ve gençlerin yaz tatillerini değerlendirebilmeleri amacıyla il spormerkezlerinin açıldığını duyurdu.

İl Spor Merkezleri Açıldı

Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 5-18 yaş grubundaki çocuk ve gençlerin yaz tatillerini değerlendirebilmeleri amacıyla il spormerkezlerinin açıldığını duyurdu.

Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 5-18 yaş grubundaki çocuk ve gençlerin yaz tatillerini değerlendirebilmeleri amacıyla Atletizm, Badminton, Basketbol, Jimnastik, Futbol, Güreş, karate, judo, masa tenisi, Okçuluk, Voleybol, Satranç, Taekwondo, Tenis ve Yüzme branşlarında antrenörlerin nezaretinde eğitimlerin verileceği İl spor merkezleri açıldı.

Çok amaçlı spor salonunda yapılan açılış törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkanşube müdürleri, kurum personeli, veliler ve çok sayıda sporcu katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından kısa bir konuşma yapan İl Müdürü Arıkan “İl spor merkezleriyle Sporu bütün kitlelere yaymak, çocuk ve gençleri spora yönlendirmek, zararlı alışkanlıklardan korumak, Vatanını ve Milletini seven ruhen ve bedenen sağlığı yerinde bir nesil olarak yetişmelerini sağlamaktır” dedi.

Arıkan, Çocuk ve gençlerin boş zamanlarını değerlendirmeleri amacıyla her yıl uygulanan il spor merkezlerine yaklaşık 3 bin 500 çocuk ve gencin müracaat ettiğini 2017-2018 eğitim öğretim dönemi açılışına kadar sürecek il spor merkezlerinin kayıtlarının devam ettiğini belirterek açılış törenine katılan tüm sporcu ve velilerine teşekkürlerini iletti. (Çapakçur Gazetesi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü