Reklamı Geç
Advert

Masa Tenisi Etkinliği Düzenlendi

Bingöl’de 15 Temmuz Şehitlerini Anma Haftası etkinlikleri kapsamında masa tenisi etkinliği düzenlendi.

Masa Tenisi Etkinliği Düzenlendi

Bingöl’de 15 Temmuz Şehitlerini Anma Haftası etkinlikleri kapsamında masa tenisi etkinliği düzenlendi.

Bingöl’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “15 Temmuz Şehitlerini Anma Haftası Masa Tenisi Etkinliği” düzenlendi.  Programa Bingöl Valisi Ali Mantı, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Yardımcıları Cevat Gün ve Tunahan Çil, Masa Tenisi Fedarasyonu Genel Sekreteri Mahir Irmak, Masa Tenisi Fedarasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Solmaz ile kurum amirleri katıldı.

15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitlerimizin anısına yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı’nın ardından katılımcılara hitap eden Vali Mantı, şunları söyledi:

“Lüzumsuz işler ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmak için toplum olarak iyi ve faydalı meşguliyetler yaratmalıyız. Spor bu anlamda en önemli meşguliyetlerden biridir. Ruh ve beden disiplini için, sağlıklı bireyler ve toplum için sporu toplumun tüm katmanlarına yaymamız gerekir. Bu konuda başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere tüm halkımıza görevler düşmektedir. Son yıllarda toplumuzdaki spor potansiyeli ciddi şekilde öne çıkmaktadır. Bu potansiyelin en güzel şekilde değerlendirilmesi gerekir. İnanıyorum ki, önümüzdeki yıllarda toplumumuzun önemli bir kısmı sportif faaliyetlerle ilgileniyor olacaktır. Bu vesile ile ilimizde böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştirdikleri için Federasyonumuza ve parogramla ilgili katkıda bulunan herkese teşekkür ediyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Konuşmasının ardından Vali Mantı, Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile Masa Tenisi oynadı. Törenin sonunda etkinliğe katılan çocuklara 15 Temmuz Şehitleri baskılı tişörtler dağıtıldı. (Çapakçur Gazetesi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü