Reklamı Geç
Advert

Uyuşturucuya Milyonluk Darbe

Bingöl’de İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yürütülen operasyonlarda 13 çuval içerisinde piyasa değeri 3 milyon 780 bin lira olan, 378 kilogram toz esrar yakalandı.

Uyuşturucuya Milyonluk Darbe

Bingöl’de İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada;  Bingöl İl .J.K.lığınca ilimiz genelinde sürdürülmekte olan uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti olaylarının deşifre edilmesi, şüpheli ve suç unsuru malzemelerin ele geçirilmesi amacıyla yapılan çalışmalarda; Bingöl ili Diyarbakır-Bingöl karayolu Dağarkası yolu mevkiinde araç ile (2) şahsın esrar maddesi nakledileceğine dair istihbarı bilgi alınmıştır.

Hâlihazırda ellerinde bulunan ve yakın bir zamanda piyasaya sürecekleri değerlendirilen uyuşturucu maddelerin ele geçirilmesi ve şüphelilerin yakalanması maksadıyla  12 Temmuz 2017 tarihinde aracın muhtemel geçiş güzergâhlarında yapılan yol kontrol uygulamaları ve istihbari çalışmalar neticesinde yaklaşık piyasa değeri 378.000 TL. olduğu değerlendirilen 13 çuval içerisinde (378 Kg) toz esrar maddesi ele geçirilmiştir.

Bingöl İl Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu madde kaçakçılığı ile mücadeleye aralıksız olarak devam edilmektedir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü