Reklamı Geç
Advert

2 kilo 704 gram ot esrar

Narkotik Diyarbakır-Genç karayolu üzerinde durdurdukları bir araçta 2 kilo 704 gram ot esrar maddesi ele geçirdi.

2 kilo 704 gram ot esrar

Emniyet tarafından yapılan yazılı açıklamada; Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde; 10.07.2017 günü Diyarbakır-Genç karayolu üzerinde durdurulan araçta 2 kilo 704 gram ot esrar maddesi ele geçirilmiştir.

Konu ile ilgili olarak uyuşturucu veya uyarıcı madde imalatı ve ticareti yapmak ve nakletmek suçundan yakalanan H. M., ve S.Ç., İsimli şahıslar tamamlanan işlemlerinden sonra Bingöl Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmiş, mahkemeye sevk edilen şahıslardan S.Ç. Adli Kontrol şartıyla serbest bırakılmış diğer şüpheli H.M. ise tutuklanarak ilimiz cezaevine teslim edilmiştir.

Ayrıca Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde; 18.07.2017 günü durdurulan yolcu otobüsünde toplam 1 kilo 538 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir.   

Uyuşturucu- Uyarıcı Madde Ticareti Yapan, Nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu – uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Bingöl Emniyet Müdürlüğü tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü