Reklamı Geç
Advert

Pamuk Emekli Oldu

Eski Bingöl İl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, meslek hayatının 30’uncu yılında emekli oldu.

Pamuk Emekli Oldu

Bingöl’de birçok başarılı operasyona imza atan ve görevi sırasında Bingöllülerin gönlünde taht kuran eski Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, meslek hayatının 30’uncu yılında emekli oldu.

Pamuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 1988 yılında başladığı mesleğinde dün (19 Temmuz 2017) itibariyle emekli olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

“Değerli Dostlar bu gün itibariyle, (19 Temmuz 2017) 1988 yılında Polis Akademisinden mezun olarak başladığım Emniyet Teşkilatından fiili olarak 30. Yıla girdiğimiz bu gün (19.07.2017) itibariyle emekli olmuş durumdayım. Teşkilatımın rütbeli mensubu olarak en alt kademesinden başlayıp her kademesinde görev alarak şükürler olsun ki 2 yıllık bir süre de hizmet etmekten onur duyduğum Vatansever insanların diyarı Bingöl ilinde İl Emniyet Müdürü olarak da görev yapmak kısmet oldu. Böylece teşkilatımda gelebileceğim en üst göreve gelmiş oldum. Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır.  Görev anlayışım Milletimizi bir arada tutan değerler gözetilerek çıkarılan Türkiye Cumhuriyetinin yasalarının rehberliğinde “Herkes Yaptığının bedelini ödesin, ancak kimse yapmadığının bedelini ödemesin” anlayışıyla doğrunun yanında durdum. Çok uygulanan hoşlanılan bir yol olmasa da haksızlık gördüğüm yerde yüksek sesle karşı durup doğrudan yana tavır aldım. “Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.” Anlayışı hayatım boyunca daima uyguladığım anlayış olmuştur. Görev yaptığım sürece daima kul hakkı almamak için elimden gelen bütün gayreti gösterdim. Tüm hassasiyetime rağmen yine de kul hakkı almışsam inşallah haklarını helal ederler diye ümit ediyorum. Allah affetsin. Mensubu olmaktan gurur onur duyduğum Milletime memleketime hizmet etme fırsatı veren Allah’a şükürler olsun. Bundan sonra da sorumluluk hisseden bir vatandaş olarak Vatanıma Milletime hizmet etmek için bütün gücümle çalışacağım. Emekliğimin şahsıma, teşkilatıma, memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm dostlara duyurulur. Selam sevgi ve saygılarımla…” (Çapakçur Gazetesi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü