Reklamı Geç
Advert

1 Aydır Çözülemedi

Bingöl’ün Merkez Saray Mahallesi’nde zarar görmesinden dolayı aydınlatılamayan sokak lambaları, gece saatlerinde vatandaşları tedirgin ediyor.

1 Aydır Çözülemedi

Saray Mahallesi Çapakçur Caddesi Özlem Sokak’ta doğalgaz çalışmalarından dolayı ezilen kablolardan dolayı, sokak aydınlatmaların çalışmaması vatandaşları tedirgin ediyor. Mahalle sakinlerinden Fehmi Tunç ve Fevzi Bural, sorunun bir aydan beri devam ettiğini belirterek, “1 aydan beri sokak lambaları yanmıyor. Sokaklar karanlık. 186’yı en az 7 – 8 defa aradık. En son bize doğalgaz çalışmalarından dolayı kabloların ezildiğini ve çalışmaların ardından yeniden enerji verileceğini söylediler. Bu arızanın giderilmesinde duyarlı olmalarını rica ediyoruz. Mahalle muhtarından da konu ile ilgilenmesini rica ediyoruz” şeklinde konuştular.

Mahalle sakinleri ayrıca, “gece karanlıkta çocuklarımız dışarıya çıkamıyor. Gece korkuyorlar ve dışarıya çıkamıyorlar. Sokak hayvanlarından ürktükleri için, rahatlıkla oyun oynayamıyorlar ve eve dahi gelemiyorlar” şeklinde konuştular. (Çapakçur Gazetesi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü