Reklamı Geç
Advert

5 KİŞİ YAKALANDI

Bingöl Ekinyolu Köyünde uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapan 5 kişi yakalandı.

5 KİŞİ YAKALANDI

Bingöl Ekinyolu Köyünde uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapan 5 kişi yakalandı. Bingöl İl Jandarma Komutanlığı ekipleri  Ekinyolu Köyünde yaptıkları operasyonda  bir tarla içerisinde düzenli olarak bakımı yapılmış vaziyette,  (3.000) kök kenevir bitkisi ele geçirildi. İzinsiz kenevir bitkisi ekimi yaptığı tespit edilen 5 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada; Bingöl ili genelinde sürdürülmekte olan uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticaretiyle mücadele kapsamında yapılan istihbari çalışmalarda; Bingöl ili Merkez ilçesi Ekinyolu köyünde   kenevir bitkisi yetiştirildiği bilgisi alınmıştır.  

 21 Temmuz 2017 günü saat 16.00  sıralarında Bingöl İl J.K.lığı ekiplerince söz konusu mevkii de yapılan operasyon neticesinde bir tarla içerisinde düzenli olarak bakımı yapılmış vaziyette,  (3.000) kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.   
Ele geçirilen kenevir bitkileri yakılmak suretiyle imha edilmiş, izinsiz kenevir bitkisi ekimi yaptığı tespit edilen 5 şüpheli hakkında yasal işlem başlatılmıştır. 
 
ilimiz genelinde uyuşturucu veya uyarıcı madde ile mücadeleye aralıksız olarak devam edilmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.                        
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü