Reklamı Geç
Advert

132 Kişi Müracaat Etti, 6 Kişi Alındı

132 kişinin müracaat ettiği Bingöl Üniversitesi’ne 6 adet özel güvenlik elemanı alındı. Hizmet satın alma yoluyla alınan güvenlik elemanları, noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

132 Kişi Müracaat Etti, 6 Kişi Alındı

132 kişinin müracaat ettiği Bingöl Üniversitesi’ne 6 adet özel güvenlik elemanı alındı. Hizmet satın alma yoluyla alınan güvenlik elemanları,  noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

Kura çekimi 26 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 10:00’da Enstitüler Konferans Salonu’nda, Bingöl 6. Noteri Songül Özer’in huzurunda gerçekleştirildi.

Toplam alınacak 6 güvenlik elemanı için 132 kişi müracaat etti. Bingöl Üniversitesi merkez kampüse ve bağlı birimlerine alınacak 2 personel için 103 kişi, Genç Meslek Yüksekokulu’na alınacak 1 personel için 10 kişi, Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na alınacak 1 personel için 14 kişi, Bingöl Üniversitesi Uygulama Oteli ve Termal Tesisleri’ne alınacak 1 personel için 2 kişi, Bingöl Üniversitesi Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne alınacak 1 personel için ise 3 kişi kura çekimine katıldı.

5 TEMİZLİK İŞÇİSİ DAHA ALINDI

Ayrıca, 14 Temmuz 2017 Cuma günü hizmet satın alma yolu ile yine noter huzurunda çekilen kura ile 5 temizlik işçisi, üniversitemiz merkez kampüs ve bağlı birimlerinde çalışmaya hak kazanmıştı. 5 Temizlik işçisi için toplam 225 kişi kuraya katılmıştı.

Bingöl Üniversitesi merkez kampüsünde ve bağlı birimlerinde çalışmaya hak kazananlar, yapılacak gerekli işlemlerden sonra görevlerine başlayacak. (Çapakçur Gazetesi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü