Reklamı Geç
Advert

200 Kişiye Girişimcilik Eğitimi Verildi

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ve KOSGEB işbirliğinde 200 kişiye yönelik olarak girişimcilik eğitim programı yapıldı.

200 Kişiye Girişimcilik Eğitimi Verildi

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ve KOSGEB işbirliğinde 200 kişiye yönelik olarak girişimcilik eğitim programı 15 Mayıs-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında uygulanmıştır. Eğitimleri başarıyla tamamlayan kursiyerlerin sertifikaları hazırlanmıştır. İlgili kurumlar tarafından yapılan açıklamada;

Girişimcilik Eğitimlerinin, ilimizde girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması hedefi doğrultusunda; girişimcilerin iş kurma ve yürütme konularında bilgi ve beceri sahibi olmaları, bu süreçte kendi rol ve sorumluluklarının farkına varmaları ve kendi iş fikirlerine yönelik iş planı hazırlayabilecek bilgi ve deneyim kazanmaları amacıyla düzenlenlendiğini ifade edilerek, kurumlar arasındaki işbirliğinin devam edeceği belirtilmiştir.

Sertifikalar hazırlanmış olup Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından kursiyerlere imza karşılığında teslim edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü