Reklamı Geç
Advert

Uyuşturucu yuvası yıkıldı

Bingöl Belediyesi, madde bağımlılarının mesken olarak tuttuğu metruk yapıyı yıktı.

Uyuşturucu yuvası yıkıldı

Bingöl Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar kapsamında çevreye risk teşkil eden ve madde bağımlılarının meskeni haline gelen metruk yapılar yıkılıyor.

Vatandaşların şikâyeti üzerine harekete geçen ekipler, merkez Beşyol mevkiinde bulunan metruk bir yapının uyuşturucu bağımlılarının meskeni haline geldiğini tespit etti. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra bölgeye intikal eden ekipler, çevreyi rahatsız etmeyecek şekilde metruk yapının yıkımını gerçekleştirdi.

Çalışmalara ilişkin Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünce yapılan açıklamada, “İl Emniyet Müdürlüğümüzce koordineli olarak yürüttüğümüz çalışmalar titizlikle devam ediyor. Çevredeki vatandaşlarımızın şikâyeti üzerine hareket geçen ekiplerimiz, uyuşturucu bağımlılarının mesken tuttuğu, çevreye kötü görüntü veren kullanılmayan yapıları bir bir yıkıyor. Atıl durumdaki yapılar yıkıldıkça hem madde kullanımının önüne geçiliyor hem de görüntü kirliliği engelleniyor” denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü