Reklamı Geç
Advert

Vali Ali MANTI Genç İlçesini Ziyaret Etti

Vali Ali MANTI, ilçe ziyaretleri kapsamında Genç İlçesi ziyaretini gerçekleştirdi.

Vali Ali MANTI Genç İlçesini Ziyaret Etti
Vali Ali MANTI, ilçe ziyaretleri kapsamında Genç İlçesi ziyaretini gerçekleştirdiler.
 
Vali MANTI ve kurum amirleri, Genç İlçesi girişinde Kaymakam Hasan Hüseyin VURAL ve ilçe amirlerince karşılandı.
 
Kaymakamlıkta devam eden programda Kaymakam VURAL ilçe ile ilgili olarak brifing sundu. Burada yaptığı konuşmada Vali MANTI, İlçe yöneticilerine ve vatandaşlarına bu sıcak ve içten karşılamaları için teşekkür etti.
 
Daha sonra Genç Belediye Başkanlığı ziyaret edildi. Belediye Başkanı M. Hadi TOPRAKTAN, Belediye hizmetleri hakkında Sayın Valimize bilgi sundu.
 
Program kültür merkezinde muhtarlarla buluşma kapsamında devam etti. Vali MANTI burada yaptığı konuşmada; 'Devletimiz İmkânlar nispetinde ilimize, ilçelerimize, köylerimize, adil şekilde hizmet etmeye çalışıyor. Burada bulunma amacımız sizlerle tanışmak ve fikir alışverişinde bulunmaktır. Her zaman söylediğim gibi iyi, doğru ve faydalı işler yaparsak toplumumuza da, nefsimize de faydalı oluruz. Biz işimizi doğru yaparsak Hak nezdinde de, halk nezdinde de inşallah takdir ediliriz. 
 
 Gururla söyleyebilirim ki Genç ilçesi insanı ve misafirperverliği ile önemli bir ilçemizdir. Sokaktaki, caddedeki her insanın yüz ifadelerinden paylaşma ve yardımlaşma duygularını okuyabiliriz. Bu da ilimizin ve ilçelerimizin en büyük avantajlarındandır.
 Kurum amirlerimiz ile bugün sizi dinlemeye, sorunlarımızı konuşmaya geldik. Sorunlarımıza inşallah imkânlar oranında, elele vermiş kurum kültürüyle yakın, orta ve uzun vadeli çözümler geliştirmeye çalışacağız'.
 
Ardından muhtarlara tek tek söz hakkı verildi. Genç İlçesi muhtarları mahalle ve köylerine ait sorunları dile getirdiler. Soru, sorun ve merak edilen konulara bağlı olarak ilgili kurum amirleri muhtarlarımıza izahta bulundular.
 
Daha sonra Vali MANTI,  ‘ilçemizde önemli miktarda kamu yatırımları gözledim. İnşallah önümüzdeki süreçte de eksiklikler bir plan ve program çerçevesinde hızlıca giderilecektir' diyerek hizmetlerinden dolayı Kaymakam ve belediye başkanına teşekkür etti.
 
Programın ardından Vali Mantı ile beraberindekiler ‘Kıl Testere Ahşap Oymacılığı’ kursunu ziyaret ederek çalışmaları yerinde incelediler.
Vali Mantı Genç İlçesi programı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığının ziyareti ile tamamlandı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü