Reklamı Geç
Advert

Oluşum değil, İhanet!

Milliyetçi Hareket Partisi Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, Meral Akşener ve yeni siyasi oluşumuna dair yaptığı açıklamada Akşener ve yandaşlarını ihanetle suçladı.

Oluşum değil, İhanet!
MHP'nin Türk siyaset tarihinin sarsılmaz kalesi olduğunu vurgulayan Varol, açıklamasında şu ifadeleri kullandı; "MHP yarım asırlık yaşantısında lider, teşkilat, doktrin üçgeni çerçevesinde hareket etmiş; bu vazgeçilmez üçlünün esasları sayesinde siyaset tarihine damgasını vurmuş, Türk siyasi tarihinin sarsılmaz kalesi olmuştur. 
 
Bizler Milliyetçi-Ülkücü Hareketin bir neferi olarak adamın adamlığını değil, davanın adamlığını her halükarda savunanlardanız. Kurucumuz olan rahmetli Alparslan Türkeş Bey’in de vurguladığı üzere, Ülkücü sadece ve sadece MHP’de olur. MHP dışında Ülkücü olduğunu savunanlar ise yolumuza engel çıkarmaya ve bu camiayı bölmeye çalışan zavallılar topluluğudur. Kendilerine göre Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in yolundan gittiklerini söyleyip; Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’e her seferinde ağır ithamlarda bulunan bu hıyanet güruhunun bilmesi gereken en elzem olay, Sayın Devlet Bahçeli’nin Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in tek ve gerçek lideri olduğudur. Geçmişten günümüze kadar bu davanın her türlü kademesinde, kurucumuz Alparslan Türkeş Bey’in yanında her koşulda yer alan Liderimiz Devlet Bahçeli ye bağlılığımız ve sadakatimiz her daim tamdır. 
Sayın Genel Başkanımıza çamur atanlara ithafen bir kaç bilgi paylaşımı yapıp, onların bu dava için neler yaptığını sormak istiyorum: 
Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş hapisten çıktığı dönemlerde MHP teşkilat binalarının kirasını ödeyemez durumdayken baba yadigarı tarlalarını satarak davayı yüz üstü bırakmayıp omuzlayarak, 1999 seçimlerinde MHP'yi hükümet ortağı yapan Devlet Bahçeli,
Devlet Bahçeli’ye tek adam diyerek, koltuğu bırakmıyor diyerek çamur ve iftira atanlara; Türk siyaset tarihinde tek istifa eden genel başkan ünvanı da Devlet Bahçeli Bey’dedir. Milletini sıkıntıdan kurtarmak için kendini feda ederek koalisyon hükümetini düşüren ve sonrasında da istifa eden kişidir Devlet Bahçeli. 2002 yılında siyasi kaos yaşanırken erken seçim kararı alan Devlet Bahçeli,
Merkez Bankası’nın içini iktidara gelen siyasetçiler boşaltmasın diye özerkleştiren kişidir Devlet Bahçeli,
Bankacılık için BDDK’yı ve finans sektörünü sigorta güvencesine kavuşturarak TMSF’yi kuran adamın adıdır Devlet Bahçeli,
Türk siyaset tarihinde ülke de yönetime gelen hiç bir hükümet akıl edemedi, sabit stabil gelirli maaşlı çalışanların ücretlilerinin, aylık kazançları enflasyondan dolayı eriyip yok olmasın diye (Enflasyon Farkı) uygulamasını yürürlüğe koyan adamdır Devlet Bahçeli. Şu gün olmuş bu iktidarda bunu kullanıyor. 
2007 yılında Cumhurbaşkanı seçimlerinde TBMM'yi tıkanmaktan kurtaran Devlet Bahçeli,
Yıllarca türban kriziyle bu milletin oyalanarak uyutan emperyalistlerin maşa yöneticilerinin yarattığı türban krizini çözerek oyunlarını bozan Devlet Bahçeli,
AKP ile HDP’nin önünü keserek HDP’nin Kürdistan hayalini yer ile yeksan eden Devlet Bahçeli,(çözüm sürecini millet olarak hep birlikte gördük),
Çözüm (yıkım) projesini bitiren, Terörle Mücadeleyi yeniden başlatan, FETÖ (darbe,kalkışma)hareketini bitiren, İktidar partisine TÜRK MİLLETİ dedirten, anayasanın ilk 4 Maddesinin korunmasını sağlayan, meclisteki vatan hainlerini kodese tıktıran, CHP ve Hdp’nin topuklarını tutuşturan, Fırat Kalkanı Harekatı’nı başlatıp olası pkk devletinin kurulmasının önüne geçen, Emperyalist güçlerin oyunlarını bozan Devlet Bahçeli’dir. 
 
İşte bu ahval ve şeraitte Sayın Genel Başkanımıza laf edenler kendilerini Milliyetçi-Ülkücü kimlikle ilişkilendiren ihanet çetesidir. 
 
Kimse kimsenin taşeronluğunu yaparak Milliyetçi-Ülkücü Camiayı kullanmaya çalışmasın. Bunun bedelini en ağır şekilde öder. 
 
Bir kez daha vurgulamak istiyorum ki; Milliyetçi-Ülkücü Camianın lideri olarak Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ye bağlılığımız ve sadakatimiz her daim tamdır. "
Bingöl MHP MEral Akşener Siyaset
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü