Reklamı Geç
Advert

Fehmioğlu ve Coşkun’dan İl Milli Eğitim Müdürlüğünde

Bingöl Milletvekili Enver FEHMİOĞLU ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf COŞKUN İl Mili EğitimMüdürlüğünü ziyaret ederek idarecilerilerle İlimizin eğitimi konusunda istişarede bulundular.

Fehmioğlu ve Coşkun’dan İl Milli Eğitim Müdürlüğünde

Bingöl Milletvekili Enver FEHMİOĞLU ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf COŞKUN İl Mili EğitimMüdürlüğünü ziyaret ederek idarecilerilerle İlimizin eğitimi konusunda istişarede bulundular.

Milletvekili Enver Fehmioğlu; İlimizin son dönemde eğitimde yakaladığı başarıdan dolayı İl Müdürü ve birim amirlerine teşekkür eden Fehmioğlu, Hükümet olarak eğitimde büyük yatırımlarımızın olduğunu bu yatırımlardan Bingöl’ünde hatırı sayılır pay aldığını söyledi.

Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun; İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Başarı Ellerimizde, Değerler Eğitimi klavuz  kitabını ve okul karnalerini inceleyen Coşkun, iyi bir ekiple İlimizde eğitim adına çok iyi işlerin yapıldığına şahit oluyoruz. YGS,LYS ve TEOG’da İlimizin yakaladığı başarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

İlin genel eğitim- öğretim durumu hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Engin; son yıllarda TEOG, LYS sınavlarında ciddi puan artışları olduğunu, Türkiye geneli sıralamalarda en üst sıralara tırmandığını söyleyen Engin, sayın Vekilimiz Enver bey’e ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü