Reklamı Geç
Advert

Belediye Standına Yoğun İlgi

İstanbul’da devam eden Bingöl Tanıtım Günleri’nde Bingöl Belediyesi standına yoğun ilgi gösterildi.

Belediye Standına Yoğun İlgi

İstanbul’da devam eden Bingöl Tanıtım Günleri’nde Bingöl Belediyesi standına yoğun ilgi gösterildi.

İstanbul’da bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Bingöl Tanıtım Günleri’ tüm coşkusuyla devam ediyor. Konser, şiir dinletileri ve halk oyunlarıyla renkli görüntülerin oluştuğu etkinlikte, Bingöl kültürü, mutfağı, turizmi başta olmak üzere tüm yönleriyle tanıtılıyor.

Belediye standı yoğun ilgi görüyor

Bingöl’ü tanıma fırsatıyla etkinlik alanına akın eden vatandaşlar, Bingöl Belediyesi’nin standına yoğun ilgi gösteriyor. Belediye Başkanı Yücel Barakazi tarafından ağırlanan ziyaretçiler, Bingöl hakkında etraflıca bilgi sahibi oluyor. İstanbul ve çevre illerde yaşayan gurbetçi Bingöllüler de belediye standını ziyaret ederek, kentte yürütülen çalışmalar hakkında Barakazi’den bilgi alıyor.

Barakazi: “Bingöl’ümüzü tüm yönleriyle tanıtıyoruz”

Bingöl’ü sahip olduğu tüm değerleriyle bir kez daha tanıtma fırsatı bulduklarını belirten Barakazi,  “İlimizin tarihi ve turistik yerleri, sanayisi, turizmi, üniversitesi, tarımsal ürünleri, yöresel mutfağı ve tüm yönleriyle bir kez daha tanıtıyoruz. Alana gelen vatandaşlar hem iyi vakit geçiriyor hem Bingöl hakkında etraflıca bilgi sahibi oluyor. Standımızı ziyaret eden vatandaşlarımıza; ilimizin meşhur lezzetlerinden oluşan bal, ceviz, pestil, pekmez ve dut ürünlerinin yer aldığı hediye paketi veriyoruz. Bunun yanı sıra belediye hizmetlerimizin yer aldığı tanıtım kitapçığı, gazete ve Bingöl’ümüzü fotoğraflarla anlatan fotoğraf albümünü hediye ediyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü