Reklamı Geç
Advert

Kuralar Çekildi

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda güvenlik personeli alımı konusunda Toplum Yararına Programlar (TYP) için katılımcılar noter kurası ile belirlendi.

Kuralar Çekildi

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda güvenlik personeli alımı konusunda Toplum Yararına Programlar (TYP) için katılımcılar noter kurası ile belirlendi. Yapılan yazılı açıklama şu şekilde;

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İç İşleri Bakanlığı İle Milli Eğitim Bakanlığı Toplum Yararına Program (TYP) Protokolü hükümleri çerçevesinde İl Müdürlüğümüz ile Bingöl, Genç, Solhan ve Karlıova Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliğinde toplam 40 kişiye yönelik olarak Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda güvenlik personeli alımı konusunda Toplum Yararına Programlar (TYP) için katılımcılar noter kurası ile belirlenmiştir.

Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda 25 kişi, Genç Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda 5 kişi, Solhan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda 5 kişi ve Karlıova Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda 5 kişi çalışacaktır.

Güvenlik görevlileri için programın başlama ve bitiş tarihleri 06/11/2017-30/06/2018’dir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü