Reklamı Geç
Advert

Vali Mantı'dan sevgi evlerine ziyaret

Vali Ali MANTI ve eşleri Işıl MANTI Hanımefendi, İller Bankası Sevgi Evleri Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvası’nda kalan bakım ve koruma altındaki çocuklarımızı ziyaret etti.

Vali Mantı'dan sevgi evlerine ziyaret

Vali Ali MANTI ve eşleri Işıl MANTI Hanımefendi, İller Bankası Sevgi Evleri Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvası’nda kalan bakım ve koruma altındaki çocuklarımızı ziyaret etti.

Akşam yemeğini çocuklarımızla birlikte yiyen Vali MANTI, çocuklarla tek tek ilgilenip sohbet etti. Çocuklara sorunlarının olup olmadığını soran Vali MANTI, kendilerine emanet edilen çocukları geleceğe en güzel şekilde hazırlamak ve onları iyi birer insan olarak topluma kazandırabilmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

Daha sonra çocukların yaşam koşulları, akademik başarıları ve günlük aktiviteleri konusunda idarecilerden bilgi alan Vali MANTI, ‘çocuklarımızı sevgi ve şefkat ile kucaklamalı, yarınlarımızın teminatı olan emanetlerimizi en güzel şekilde hayata hazırlamalıyız. Sıcak, samimi ve sevgi dolu bir yuvanın eksikliğini hissettirmeyecek aile ortamları hazırlamamız lazım. Onlar hepimizin çocukları ve çocuklarımıza devlet ve millet olarak sahip çıkmamız da bizim sorumluluğumuzdur’ dedi.

Vali MANTI’ya ziyaretinde Vali Yardımcısı Tunahan ÇİL, İl Emniyet Müdürü Metin AKAY, ASP idareci ve çalışanları ile kurum amirleri ve eşleri katıldı.

Program evlerin ayrı ayrı ziyareti ve çocuklarımızla toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü