Reklamı Geç
Advert

12 Çolikspor futbolcu seçme tarihini açıkladı

Yeni kurulan 12 Çolikspor Kulübü, futbolcu seçme tarihini açıkladı

12 Çolikspor futbolcu seçme tarihini açıkladı

2 Çolikspor Kulüp koordinatörü ve aynı zamanda Bingöl Üniversitesi BESYO Beden Eğitim Spor Yüksek Okulu Genel Sekreteri Yüksel Kıyak, 12 Çolikspor futbolcu seçmelerinin yapılacağı tarih ve saatini açıkladı. 

Kıyak, 12 Çolikspor kulübü olarak 2 Aralık Cumartesi saat 13:00'da Düzağaç 1 Nolu Sentetik Çim Sahasında Antrenörümüz Mehmet Atlı, yardımcıları Feyzi Çakır ve Nurullah Aravi yönetiminde düzenleyeceğimiz futbolcu seçmeleri için Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğünce lise okullarımıza ulaşmamız konusunda aldığımız izin talebiyle Bingöl'de bulunan tüm lise okullarımıza ulaştık.

12 Çolikspor futbol kulübünün kurumsal faaliyetlerini de yeni bitirdiğini açıklayan Kıyak, bu süreçten sonra 2 Aralık Cumartesi yapacağımız futbolcu seçmelerinden sonra takım profili ve eksikleriyle ilgili tüm yapılanmaları tekrardan gözden geçireceklerini açıkladı. Bu süreçten sonra önümüzde bulunan Türkiye Gençler Ligi Şampiyonalarına hazırlanacaklarını açıklayan Kıyak, ligde alacağımız her sonuç tecrübe anlamında bize çok büyük katkılarının olacağını aktardı. Tüm bu spor faaliyetlerimizden sonra 2018/19 Bingöl Amatör ligi için sadece gençlerden kurulu bir takım profiliyle 12 Çolikspor Kulübü olarak ilk defa amatör lige katılacaklarını açıklayan Kıyak, bu kentin gençlerini futbola kazandırmak için elimizde bulunan tüm imkanları kullanacaklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü