Reklamı Geç
Advert

Toplum Detekli Polis

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, vatandaşlarımızın suç mağduru olmamaları için alabilecekleri bireysel önlemler sayesinde evden hırsızlık olaylarının önüne geçmek amacıyla “Duyarlı Bingöl Huzurlu Yaşam” sloganıyla broşür hazırlanarak Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelince cadde, sokak ve apartmanlarda bulunan vatandaşlara dağıtıldı.

Toplum Detekli Polis

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, vatandaşlarımızın suç mağduru olmamaları için alabilecekleri bireysel önlemler sayesinde evden hırsızlık olaylarının önüne geçmek amacıyla “Duyarlı Bingöl Huzurlu Yaşam” sloganıyla broşür hazırlanarak Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelince cadde, sokak ve apartmanlarda bulunan vatandaşlara dağıtıldı. Vatandaşlar ile yüz yüze görüşülerek Evden Hırsızlığın önüne geçmek için alınması gereken tedbirler konularında uyarılarda bulunuldu. Hazırlanan broşürde, hırsızların gürültü çıkararak ve zaman harcayarak bir yere girmek istemeyecekleri, binaların birinci katlarında bulunan balkon kapısı ve pencerelerin sağlam demir parmaklı olması gerektiği, apartman sakinleri, yönetici ve bina görevlilerinin apartmana giren çıkan yabancılara karşı duyarlı olmaları gerektiği, bina giriş kapılarının her zaman kapalı olmasına özen gösterilmesi ve mümkünse evlerine veya apartmanlarına güvenlik kameraları taktırmanın önemi vurgulandı.

Ayrıca hazırlanan broşürde, şüphelenilen şahısların ve olayların  '155 Polis imdat' ihbar hattına bildirilmesi gerektiği konusunda uyarılarda bulunuldu.

 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü