Reklamı Geç
Advert

Yaşamspor, Türkiye 3’üncüsü oldu

​Bingöl Belediyesi Yaşamspor Kulübü, 53 kulübün yarıştığı kros ligi final müsabakalarında Türkiye 3’üncüsü oldu.

Yaşamspor, Türkiye 3’üncüsü oldu

Bingöl Belediyesi Yaşamspor Kulübü, 53 kulübün yarıştığı kros ligi final müsabakalarında Türkiye 3’üncüsü oldu.

Turkcell 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Kros Ligi’nin 2017 sezonu, Adana’da  gerçekleştirilen final müsabakasıyla sona erdi.

Birinci kademe yarışları Amasya’da, ikinci kademe mücadelesi ise İstanbul’da  yapılan Kros Ligi’nin son etabı, Adana Park'ta gerçekleştirildi.

Büyük kadınlar, büyük erkekler, genç erkekler, genç kızlar, yıldız erkekler, yıldız kızlar kategorilerinde gerçekleştirilen müsabakalara, 53 kulüpten 274 sporcu katıldı.

25 Kasım’da gerçekleştirilen 2. kademe müsabakalarda finale yükselen Bingöl Belediyesi Yaşamspor Kulübü, büyük erkekler kategorisinde Türkiye 3’üncüsü oldu.

Barakazi, “Yaşamspor başarıya doymuyor”

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi yaptığı yazılı açıklamada, Yaşamspor’un gerçekleştirilen birçok müsabakada büyük başarılar elde ettiğini belirtti.

Türkiye Atletizm Federasyonu 2017 yılı faaliyet programı kapsamında Adana’da gerçekleştirilen final müsabakalarında Türkiye 3’üncüsü olan Yaşamspor Kulübü’nün yönetim ve oyuncularını tebrik ettiğini belirten Barakazi, “Yaşamspor Kulübümüz yıl içerisinde elde ettiği başarıları, final müsabakalarında Türkiye 3’üncüsü olarak taçlandırdı. İlimizi başarılı bir şekilde temsil eden Yaşam Spor Kulübü oyuncularını ve onları çalıştıran bütün hocalarımızı bir kez daha tebrik ediyorum. Elde edilen bu başarıların önümüzdeki yıllarda katlanarak artacağına inanıyorum. Bingöl Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü