Reklamı Geç
Advert

Barakazi, esnafın sorun ve taleplerini dinledi

Çarşı esnafını ziyaret eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, sorun ve talepleri dinledi.

Barakazi, esnafın sorun ve taleplerini dinledi

Çarşı esnafını ziyaret eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, sorun ve talepleri dinledi.

Bingöl Belediye Başkanı Barakazi, Hürriyet Caddesi’nde esnafla bir araya geldi. Belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında esnafa etraflıca bilgi veren Barakazi, alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Barakazi, belirli periyotlarla esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiklerini söyledi.

Esnaf ve vatandaş buluşmalarını önemsediklerini belirten Barakazi, bu kapsamda birebir görüşme fırsatı bulduklarını, sorun ve talepleri yerinde dinleyebildiklerini ifade etti.

Esnaf ve vatandaşların da belediye hizmetlerini birinci ağızdan doğru bir şekilde duyma fırsatı bulduğunu ifade eden Barakazi, şunları söyledi: “Belirli zamanlarda düzenlediğimiz toplantılarla farklı kesimlerle bir araya gelmenin yanı sıra esnaf ve vatandaşlarımızla da bir araya geliyoruz. Bu ziyaretler hem aramızdaki bağları güçlendiriyor hem de bizlere sorun ve talepleri yerinde dinleme fırsatı veriyor. Esnaflarımız tarafından bizlere iletilen tüm beklenti ve şikâyetleri not ettik, ilgili birimlere ileterek hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayacağız. Elbette sadece sorunları dinlemiyoruz, kent genelinde yaptığımız işlerin övgüsünü aldığımız gibi varsa eksik yanlarını tartışıyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecek.”

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, Belediye Başkanı Barakazi’yi aralarında görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

Talep ve sorunları kendisine şahsen iletme fırsatı bulunduklarını da aktaran esnaflar, Başkan Barakazi’ye çalışmalarında başarı diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü