Reklamı Geç
Advert

9. Başarı Ödülleri Düzenlendi

Tavz Der’in geleneksel düzenlediği “Başarı Ödülleri Gecesi” programı bu akşam yapılacak.

9. Başarı Ödülleri Düzenlendi

Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği Bingöl 9. Başarı Ödülleri Gecesi programı bu akşam Bingöl Üniversitesi Kongre Merkezide düzenlenecek.

Başarı Ödülleri Gecesi’ni her yıl olduğu gibi bu yılda 29 Aralık’ta yani bu akşam düzenleyeceklerini belirten Tavz Der Başkanı Yılmaz Araç, “Ödüle hak kazanan kişi, kurum/kuruluşları belirlemek için 3 komisyon kurduklarını ve bu komisyonların araştırmaları neticesinde ödüle layık görülenleri belirlediklerini söyledi.

Başkan Araç; ödüllerin hak edene, gerçek sahiplerine ulaşması için etraflıca araştırma yaptıklarını belirterek bu noktada hassas davrandıklarını söyledi.

Başkan Araç; “Geleneksel hale getirdiğimiz Bingöl başarı ödülleri gecesinin bu akşam 9.’sunu tertipleyeceğiz. Bingöl’de taş üstüne taş koyan, emek veren büyün kişi ve kurum/kuruluşları takdir etmek ve diğer kişi ve kurum/kuruluşlara çalışma azmi kazandırmak için bu ödülleri veriyoruz” dedi.

Araç, bu akşam Saat: 17.30’da Bingöl Üniversitesi Kongre merkezinde gerçekleştirecekleri , 9. Bingöl Başarı Ödülleri gecesi programına tüm Bingöl Halkını davet etti.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü