Reklamı Geç
Advert

BİNTSO yılın ilk toplantısını SMMM’ler ile yaptı

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) yılın ilk toplantısını şirketlerin faaliyetlerini yürütmesi noktasında en önemli unsurlardan biri olan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavir(SMMM)'ler ile yaptı.

BİNTSO yılın ilk toplantısını SMMM’ler ile yaptı

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) yılın ilk toplantısını şirketlerin faaliyetlerini yürütmesi noktasında en önemli unsurlardan biri olan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavir(SMMM)'ler ile yaptı.
BİNTSO Toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Oda Başkanı Mahmut Ayas, Başkan Vekili Mehmet Ekin, Muhasip Üye Kenan Aybek ve Bingöl'de faaliyet gösteren Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler katıldı. 

Yeni yılda üyelerine daha iyi hizmet vermek için üyelerin ilk temas noktası olan SMMM'ler ile bir araya geldiklerini ifade eden Oda Başkanı Mahmut Ayas, "Bir şirket ilk bize kayıt yaptırmadan önce Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirlerden destek alarak şirket kuruluşunu gerçekleştirdiğinden dolayı Üyelerimize yeni yılda daha iyi hizmet vermek için SMMM'ler ile yılın ilk toplantısını gerçekleştirdik. Toplantıda SMMM'ler ile ortak sorunlar saptanırken, karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. İlimizde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler odasının olmayışı başlıca sorunlardan olup Türkiye de sadece 6 ilde SMMM odası bulunmamaktadır bu illerden biri de Bingöl'dür. Gerekli çalışmaların başlatılması ve yeni dönemde SMMM ile oda iş birliğinde yeni eğitimlerin düzenlenmesi kararlarını aldık" dedi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü