Reklamı Geç
Advert

Vali ve Başkan esnafı ziyaret etti

Bingöl Valisi Ali Mantı ile Belediye Başkanı Yücel Barakazi, çarşı esnafını ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Vali ve Başkan esnafı ziyaret etti

Vali Mantı ve Başkan Barakazi, Genç Caddesi üzerinde faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret etti. Esnafa hayırlı işler dileyen Mantı ve Barakazi, yoldan geçen vatandaşlarla da sohbet etti. Cadde boyunca esnafı ziyaret eden Vali Mantı ve Başkan Barakazi, daha sonra bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi.

Sohbet havasında geçen buluşmada vatandaşların sorunlarını dinleyen Mantı ve Barakazi, talep ve çözümleri not etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Barakazi, “Vatandaş odaklı hizmet bizim öncelikli anlayışımızdır. ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ anlayışıyla vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de Sayın Valimiz Ali Mantı ile çarşı esnafını ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla hasbıhal etme fırsatı bularak, sorun ve beklentileri not ettik. Esnaf ve vatandaşlarımıza yönelik düzenlediğimiz her ziyaret hem hizmetlerimizi anlatma fırsatı hem de vatandaşlarımızı dinleme fırsatı doğruyor” dedi.

İstişareye dayalı hizmeti esas aldıklarını kaydeden Barakazi, şunları söyledi: “Gerek kamu yatırımları gerekse de özel sektör yatırımlarıyla her geçen gün biraz daha büyüyen ilimizi daha iyi noktalara taşımak için STK ve vatandaşlarımızla sürekli istişare içerisindeyiz. Hayata geçirdiğimiz projeler ile uygulama aşamasında olan projelerimiz hakkında fikir veren vatandaşlarımız, hayata geçirmeyi planladığımız projeler konusunda da bizlere yeni fikirler sunuyor. Yaptığımız her istişare hem projelerimizde iyileştirmeler sağlıyor hem de kentimizin önceliklerini belirlemede bizlere yardımcı oluyor. Bu anlamda önemsediğimiz ziyaretlerimizi devam ettireceğiz.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü