Reklamı Geç
Advert

Vali MANTI Karne Dağıtım Törenine Katıldı

Vali Ali MANTI, Karne dağıtım töreninde öğrenciler ile bir araya geldi.

Vali MANTI Karne Dağıtım Törenine Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine Valimiz Sayın Ali MANTI’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Cevat GÜN, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri ENGİN, şube müdürleri, okul müdürü ve öğretmenler katıldı.

Vali MANTI, 1. Sınıflarda yapılan karne dağıtım törenine katıldı. Burada yaptığı konuşmada Vali MANTI şunları söyledi:

‘Bugün yarıyıl tatiline başlıyoruz. Okulumuzda dönem boyunca yapılan başarılar çalışmalar için Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve okul idaremize teşekkür ediyorum. Böyle anlamlı bir günde tüm çocuklarımız adına özellikle 1. sınıflara karnelerini dağıtmak üzere buradayız. Çocuklarımızın hayatlarındaki en önemli kilometre taşlarından biri ilkokul sıralarıdır. Burada aldıkları temel yaşam tarzını ve düşünce tarzını ömür boyu unutmayacaklardır.

Bingöl ili olarak 374 eğitim kurumumuz ve yaklaşık 60.000 öğrencimiz ile emsal iller arasında çok güzel bir yerdeyiz. Özellikle eğitim kurumlarımızın fiziki durumu çok iyi. Bingöl’de eğitim grafiği son derece güzel ilerliyor ilerlemeye de devam edecektir. Eğitim ve Öğretime katkıda bulunan başta İl Milli Eğitim Müdürümüz ve ekibi olmak üzere tüm okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize hayatlarında hayırlı, mutlu ve başarılı günler diliyorum. ’ dedi.

Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü Kadri ENGİN’i makamında ziyaret eden Vali MANTI, bugün tamamlanan 2017-2018 birinci eğitim-öğretim dönemi ile ilgili bilgi aldı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü