Reklamı Geç
Advert

ESKKK’da YÖNETİM GÜVEN TAZELEDİ

Bingöl Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK)Yönetimi Ali Bayram’ın tek liste ile girdiği seçimde yeniden seçilerek güven tazeledi.

ESKKK’da YÖNETİM GÜVEN TAZELEDİ

Yeniden bu göreve layık görüldüğü için tüm esnaflara teşekkür ettiğini ifade eden Ali Bayram, bugüne dek esnaf için yaptıkları icraatların bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Esnafı yüksek faizli kredilerden kurtardıklarının altını çizen Bayram, ilerleyen dönemlerde daha cazip seçeneklerle esnafa hizmet etmeyi umduklarını kaydetti.

“79 MİLYON TL KREDİ VERDİK”

Kuruldukları günden bu yana verdikleri kredi miktarının 79 milyon TL’yi aştığını ifade eden Bayram, “Esnafımıza bir kısmı faizsiz olmak üzere bugüne dek 79 Milyon 372 bin TL kredi verdik. Bu kredinin 20 milyon 311 bin TL’sini ise 2017 yılı içerisinde verdik. Hali hazırda beklemede olan kredi miktarı ise 6 milyon TL’den fazla. Bu kredileri esnafımıza  %4 gibi bir faizle veriyoruz. 200 bin TL’ye kadar da limit hakkı tanıyoruz. Faizlerde devletimizin esnafa desteği çok büyük tabii ki.”dedi.

“ESNAFA YENİ MÜJDELER BEKLİYORUZ”

2018 yılı için faizsiz kredi beklentilerinin bulunmadığını söyleyen Bayram, “2018 yılı için faizsiz kredi geleceğini sanmıyoruz. Fakat Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ya da Başbakan Binali Yıldırım tarafından yakın bir zamanda önemli müjdeler bekliyoruz. Esnafa son derece yararlı, destekleyici bir takım çalışmalar içerisinde olduklarını biliyoruz. Bugüne dek her zaman esnafın yanında oldular.  Yakın zamanda yine bu doğrultuda bir açıklama yapacaklar diye düşünüyorum “dedi.

Bayram tekrardan kendisine destek olan tüm esnaf arkadaşlarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü