Reklamı Geç
Advert

Emtağ Köyü İlkokulu ve Ortaokulu’nu Ziyaret Ettik

Valimiz Sayın Ali MANTI, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Döneminin başlaması münasebetiyle okul ziyaretleri programına Emtağ Köyü İlkokulu ve Ortaokulu ziyareti ile devam etti.

Emtağ Köyü İlkokulu ve Ortaokulu’nu Ziyaret Ettik

Emtağ Köyü İlkokulu ve Ortaokuluna ziyaretlerinde Valimiz Sayın MANTI’ya Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet BEKTAŞ, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK ve Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Abdullah TAŞKESEN, İl Emniyet Müdürü Metin AKAY ve İl Milli Eğitim Müdürü Kadri ENGİN eşlik ettiler.

Okul bahçesinde okul idarecileri, veliler, öğretmenler ve öğrenciler tarafından büyük bir sevgi ve ilgiyle karşılanan Vali MANTI ve beraberindekiler önce öğretmenler odasında öğretmenler ile sohbet etti.

Yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlara vesile olmasını temenni eden Vali MANTI, daha sonra tek tek bütün derslikleri ziyaret etti. Burada sınıf öğretmenleri ve öğrencilerle keyifli sohbet eden Vali MANTI öğrencilere yeni dönemde başarılar diledi. Öğrencilere hedefledikleri meslekleri soran Vali MANTI, farklı meslekler hakkında öğrenciler ile bilgi paylaşımında bulundu.

Program öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtılması ve toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü