Reklamı Geç
Advert

Zimmet tepe mesire alanı olacak

Bingöl Belediyesince 29 yıllığına kiralanan zimmet tepe, (Mirzan Mahallesi su depolarının bulunduğu alan) mesire alanı olarak düzenlenecek. Doğa turu kapsamında ise 6 fayton alınacak.

Zimmet tepe mesire alanı olacak

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, yaptığı yazılı açıklamada, Mirzan ve Bahçelievler mevkiinde bulunan zimmet tepenin piknik ve eğlence alanı olarak düzenleneceğini belirtti.

Vatandaşların sosyal etkinlik, eğlence, dinlenme ve piknik ihtiyaçlarını gidermek amacıyla bahar ayıyla birlikte çalışmalara başlanacağı ifade eden Barakazi, ilk etapta aydınlatma ve kilitli parke taşı çalışmalarının yürütüleceğini söyledi.

6 fayton alınacak

Reaksiyon alanı düzenlemesi çalışmaları kapsamında 6 fayton alınacağını belirtilen Barakazi, alımın ihale yoluyla yapılacağı vurguladı.

Barakazi, “İlimiz Merkez, Mirzan Mahallesi, Zimmet tepe (Mirzan mahallesi, vericilerin bulunduğu mevkii) seyir terası düzenlemesi yapılacaktır.  Vatandaşlarımızın sosyal aktivite ve vakit geçirmeleri için yapılacak çalışmalar kapsamında Bingöl Belediyesi tarafından, 6 adet fayton alımı ihalesi 22.03.2018 tarihinde yapılacaktır. Söz konusu fayton alımının tamamlanma süresi 3 ay olarak ön görülmektedir” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü