Reklamı Geç
Advert

‘Siyah Güzeldir’ raflarda

Bingöllü Yazar Muhammed Berdibek’in ikinci kitabı olan ‘Siyah Güzeldir’ yarından itibaren tüm ülkede raflardaki yerini alıyor.

‘Siyah Güzeldir’ raflarda

İlk yazdığı kitabı ‘Belki De Dilimden Bu Şarkı Düşmez’ ile arabeski ülke gündemine yeniden sokmayı başaran Berdibek, yeni kitabı ‘Siyah Güzeldir’ ile bu kez unutulmuş kahramanların hikâyeleriyle okur karşısına çıkıyor. Küçük insanların büyük hikâyelerini anlattığı kitabında aslında gerçek büyük insanları ele alan yazar Berdibek, okuyucusunu yine derinden etkileyecek gibi görünüyor.

“Ön satışlar başladı”

Yarından itibaren raflardaki yerini alacak kitap, internet üzerinden ön satışa başladı. İnternet üzerinde kitapları almak isteyen okurların www.kitapyurdu.com, www.kitabinabak.com gibi sitelerden kitabı temin edebilecekleri ifade edildi.

“Bingöl’de okurlarla buluşacak”

Kitabın yayınlanmasından sonra 10 Mart’ta İstanbul’da D&R Kitap Fuarı’na katılacak olan yazar Berdibek, daha sonra birkaç şehirde imza günü düzenleyip okurlarıyla buluşacak. Berdibek, 21 Mart sonrasında Bingöl’e gelerek burada daha sonra yeri ve tarihi açıklanacak organizasyonlarda hem okurlarıyla buluşacak hem seminer verecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü