Reklamı Geç
Advert

‘8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’ PROGRAMI YAPILDI

Vali Ali MANTI, eşi Işıl MANTI Hanımefendi ile birlikte Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de görevlendirilen asker ve polis aileleri ile ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ yemek programında bir araya geldi.

‘8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’ PROGRAMI YAPILDI

Programa Vali MANTI’nın yanı sıra 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin ALTAY, Belediye Başkan V. Halim SUGÜ, Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ’nin eşi Pervin BARAKAZİ, Vali Yardımcıları Cevat GÜN ve eşi Betül GÜN ile Tunahan ÇİL ve eşi Amine ÇİL, İl Emniyet Müdürü Metin AKAY ve eşi Dilek AKAY, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri ENGİN ve eşi Ayfer ENGİN katıldı.

Program, Vali  Ali MANTI ve eşi Işıl MANTI Hanımefendinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de görevlendirilen asker ve polis eşlerine gül takdimi ile başladı.

Vali Ali MANTI, programa katılım sağlayan kıymetli misafirleri içten duygularla selamladıktan sonra yaptığı konuşmada;

“Kirli emellerle sınırlarımızın yanı başında yuvalanarak, ülkemize yönelik tehdit oluşturan terör gruplarının yok edilmesi gayesiyle gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de görevlendirilen asker ve polis kardeşlerimizi öncelikli olarak Allah’a emanet ediyorum. Rabbim, manevi bir kutsiyetle vatanımız ve milletimiz uğruna gözlerini kırpmadan sınır ötesinde mücadele eden ordumuza güç ve kuvvet ihsan eylesin; o kahramanlarla birlikte bu duyguyu yaşayan herkese sabır ve metanet versin. Bu anlamlı günde sizlerden uzak olarak devletimizin bekası ve milletimizin geleceği için mücadele eden kardeşlerimiz, inşallah sağ selamet dönüşlerini yaparak aramıza tekrar katılacaklardır. Siz kıymetli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar; birlik ve beraberlik içerisinde müreffeh yarınlar dilerim.”

Program, Vali MANTI’nın katılım gösteren misafirlere sağlık, huzur ve mutlu günler temenni dilekleri ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü