Reklamı Geç
Advert

Barakazi’den sağlıkçılara ziyaret

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarına karanfil hediye etti.

Barakazi’den sağlıkçılara ziyaret

Başkan Barakazi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Korkutata ile birlikte Bingöl Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Hastane Başhekimi Uzman Doktor Ali Ekin ile İdari ve Mali İşler Müdürü Zülküf Bağbars tarafından karşılanan Barakazi, hastanede görev yapan sağlık çalışanlarına karanfil hediye etti.

Sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Barakazi, hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek, geçmiş dileklerinde bulundu.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Barakazi, fedakarca görev yapan hekim ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladığını belirtti.

Barakazi, “Hekimlik bir meslek değildir, görevdir. Bu kutsal görevin yegane amacı, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamaktır. Bugün yaptığımız ziyarette bizi mutlu kılmak için çabalayan hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza karanfil hediye ederek, onları mutlu etmeye çalıştık. Böylesi kutsal bir meslekte özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Başta hekimler olmak üzere ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Barakazi tarafından gerçekleştirilen ziyaretin sağlık çalışanlarına moral olduğunu ifade eden Mali İşler Müdürü Bağbars ise, “Bu özel günde bizleri unutmayarak ziyaret eden Belediye Başkanımız Sayın Yücel Barakazi ve yardımcısı Sayın Ahmet Korkutata’ya tüm sağlık çalışanları ve hastane yönetimi adına teşekkür ediyorum. Başkanımızın hastanemizi ziyaret ederek, hekim ve sağlık çalışanlarına karanfil hediye etmesi moral kaynağı oldu” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Lutheran Hospital     2018-07-17 Merhaba, böbrek satmak ister misin? Eğer evet ise, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com aracılığıyla bizimle iletişime geçin ya da +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya whatsapp
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü