Reklamı Geç
Advert

Vali Ali MANTI’nın ‘21 Mart Nevruz Bayramı’ Kutlama Mesajı

Vali Ali MANTI’nın ‘21 Mart Nevruz Bayramı’ Kutlama Mesajında "Kadim tarihimizin önemli günlerinden biri olan ve bolluğun, bereketin, bahar mevsiminin muştusu olan ‘Nevruz Bayramı’nın ilimize, ülkemize ve Müslüman Alemine hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.

Vali Ali MANTI’nın ‘21 Mart Nevruz Bayramı’ Kutlama Mesajı

Vali Mantı "Kadim tarihimizin önemli günlerinden biri olan ve bolluğun, bereketin, bahar mevsiminin muştusu olan ‘Nevruz Bayramı’nın ilimize, ülkemize ve Müslüman Alemine hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.

Vali Mantı "Kendi kültür ve medeniyetimizi taşıdığımız bütün coğrafyalarda Balkanlar’dan Kafkaslar’a, Orta Asya’dan Ortadoğu’ya geniş bir alanda kutlanan Nevruz Bayramı, inanç, sevgi ve dayanışma eksenli geleneklerimizin önemli bir rengi, birlik ve beraberliğimizin vazgeçilmez sembolüdür. Nevruz bizler için dün olduğu gibi bugün de huzuru, barışı, adaleti, kardeşliği ve paylaşımı temsil etmektedir. Aziz milletimiz köklü örf ve adetleri ile dün de bugün de rengine ve diline bakmaksızın mazlumların sesi olmaya, aşını muhtaçlarla paylaşmaya, sulh ve selametin tesisi için mücadele etmeye devam etmektedir.Bu yoğun duygu ve düşüncelerle Nevruz’un tüm insanlığa barış ve kardeşlik getirmesini diliyor, değerli Bingöllü hemşehrilerimin ‘Nevruz Bayramı’nı kutluyorum." dedi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü