Reklamı Geç
Advert

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZA ÖZEL ZİYARET

Vali Ali MANTI, eşi Işıl MANTI Hanımefendi ile birlikte 21 Mart ‘DÜNYA DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜ’ münasebetiyle Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi, Özel Gökkuşağı Özel Eğitim/Rehabilitasyon Merkezi ve Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZA ÖZEL ZİYARET

Özel eğitim merkezlerine yapılan ziyaretlerinde Vali Ali MANTI ve eşi Işıl MANTI’ya Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ ve eşi Pervin BARAKAZİ, Vali Yardımcısı Cevat GÜN ve eşi Betül GÜN ile İl Milli Eğitim Müdürü Kadri ENGİN ve eşi Ayfer ENGİN eşlik etti.

Program kapsamında ilk olarak Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ziyaret edildi.

Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde yapılan programda, Down Sendromu öğrencilerimizin hizmet verdiği Down Cafe’nin açılışı yapıldı. Program kapsamında yapılan etkinlikler, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra uygulama merkezinde eğitim görmekte olan Down Sendromu öğrencilerinden oluşan gösteri gruplarının dans ve oyun etkinlikleriyle devam etti. Program, Down Sendromu öğrenciler ve eğiticileri ile birlikte toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Buradan Özel Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne geçildi.

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi Müdüresi Nurcan TİMUR tarafından Valimiz Sayın MANTI’ya brifing verildi. Valimiz Sayın MANTI, eğitim merkezinde bulunan öğrencilerimizle yakından ilgilendi ve daha sonra program toplu fotoğraf çekimi ile devam etti.

Program kapsamında son olarak Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edildi.

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi Müdüresi Gülay ALİOĞLU tarafından Valimiz Sayın MANTI’ya brifing verildi. Burada eğitim gören öğrencilerimizle yakından ilgilenen Valimiz Sayın MANTI ayrıca eğitmenlerden uygulamalı eğitim hakkında bilgi aldı. Program, öğrenci ve eğitmenlerle birlikte toplu fotoğraf çekimi yapılarak sona erdi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü