Reklamı Geç
Advert

Silah ve Mühimmat Kaçakçılığı Operasyonu

Bingöl merkezli (11) ayrı adreste düzenlenen operasyonda (11) şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan aramalarda (3) adet ruhsatsız tabanca, (8) adet yivsiz tüfek, (4) adet kurusıkı tabanca, (2) adet kılıca el konuldu.

Silah ve Mühimmat Kaçakçılığı Operasyonu

Bingöl merkezli (11) ayrı adreste düzenlenen operasyonda (11) şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan aramalarda (3) adet ruhsatsız tabanca, (8) adet yivsiz tüfek, (4) adet kurusıkı tabanca, (2) adet kılıca el konuldu.

Bingöl Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada; "Bingöl İl J.K.lığınca yürütülen istihbarı çalışmalar neticesinde; örgütlü olarak silah ve mühimmat kaçakçılığı yaptığı tespit edilen şahıslara yönelik olarak, C.Savcılığının talimatıyla suça konu faaliyetlerine son vermek ve şüphelilerin yakalanması için  Bingöl merkezli (11) ayrı adreste düzenlenen operasyonda (11) şüpheli yakalanarak gözaltına alınmış, yapılan aramalarda (3) adet ruhsatsız tabanca, (8) adet yivsiz tüfek, (4) adet kurusıkı tabanca, (2) adet kılıca el konulmuştur. Bingöl İl Jandarma Komutanlığı, bölge halkımızın da desteğiyle huzur ve güvenliği sağlamak maksadıyla ilimiz genelinde kaçakçılıkla mücadelesini kararlılıkla sürdürmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur." denildi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü