Reklamı Geç
Advert

Fırat EDAŞ paydaşlarıyla bir araya geldi

Fırat EDAŞ Bingöl İl Müdürlüğü, Bingöl ilinde bulunan yetkili elektrik mühendisleri, tekniker ve teknisyenleriyle bir araya geldi. Toplantıda kanun ve yönetmelikler hakkında uygulama birlikteliği konusunda değerlendirme yapıldı

Fırat EDAŞ paydaşlarıyla bir araya geldi

Fırat EDAŞ Bingöl İl Müdürlüğü yetkilileri; elektrik mühendisleri, tekniker ve teknisyenleriyle Bingöl İl Müdürlüğü’nde toplantı gerçekleştirildi.

Elektrik Piyasası Kanunu, Elektrik Piyasası Bağlantı ve Sistem Kullanım Yönetmeliği, Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği ve uygulamaları hakkında bilgilendirme yapılan toplantının moderatörlüğünü Fırat EDAŞ Bingöl İl Müdürü Fatih Balta üstlendi.

Elektrik dağıtım sektöründe çalışanların sektörde geçerli olan kanun ve yönetmeliklere hakim olması gerektiğinin altını çizen Balta, “Fırat EDAŞ olarak, kaliteli hizmet ve kesintisiz enerji için sektörün dinamiklerine hakim olmayı önemsiyoruz. İlimizin elektrik alanında yetkin mühendisleri ve teknik ekipleriyle bir araya gelerek hem ilgili mevzuatları görüştük hem de gelişen ve değişen elektrik dağıtım sektörü hakkında uygulama birlikteliğine varılması için değerlendirmeler yaptık. Hizmet kalitemize olumlu yansıyacağını düşündüğümüz toplantılar vesilesiyle paydaş sektör temsilcileriyle buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü