Reklamı Geç
Advert

Açık Kapı: Milletin Kapısı

Valimiz Sayın Ali MANTI İçişleri Bakanlığının vatandaş odaklı hizmetlerinden biri olan "Açık Kapı Projesi" bürosunu ziyaret etti.

Açık Kapı: Milletin Kapısı

15 Mart 2018 itibariyle ilimizde hizmet vermeye başlayan Açık Kapı ziyaretinde Vali MANTI’ya Vali Yardımcısı Tunahan ÇİL ve kurum müdürleri eşlik ettiler.

Açık Kapı Bürosu çalışanlarından çalışmaları hakkında bilgi alan Vali MANTI yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Bugün İçişleri Bakanlığımızın vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulan Milletin Kapısı: Açık Kapı Projesi kapsamında çalışmalar hakkında bilgi almak üzere arkadaşlarımızla beraberiz. Son derece yetkin ve güler yüzlü, vatandaşın derdinden anlayan personelimiz hizmetiyle Açık Kapı Projemiz devam ediyor. Amacımız bu proje ile vatandaşlarımızı daha bilinçlendirmek, problem ve sıkıntılarının hangi kurumda giderileceğine dair yol göstermek, hızlı bir şekilde vatandaşın problemlerini dinleyerek hangi kurumda çözülmesi gerektiğini zaman kaybetmeksizin vatandaşı yönlendirerek çözmektir. Amacımız vatandaşlarımızı kapı kapı, kurum kurum gezdirmeden hızlı, etkin ve verimli bir şekilde gitmesi gereken kuruma yönlendirmek, bu arada kurumlarımızı da hem uyarmak, hem de hızlandırarak sorunların çözülmesidir. Sevindirici bir gelişme yeni olmasına rağmen bir haftada 50’nin üzerinde başvuru oldu. Bu başvuruların büyük çoğunluğu olumlu bir şekilde kurumlar nezdinde takip edilerek sonuçlandı. Açık Kapı Projesinde emeği geçen başta bakanlığımız çalışanları olmak üzere büro personelimize, Vali yardımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bu projenin ülkemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü