Reklamı Geç
Advert

Emniyetten Vali Mantı'ya Ziyaret

İl Emniyet Müdürü Metin AKAY ve Emniyet Müdürlüğü heyeti Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Valimiz Sayın Ali MANTI’yı makamında ziyaret etti.

Emniyetten Vali Mantı'ya Ziyaret

İl Emniyet Müdürü Metin AKAY ve beraberindeki heyeti kapıda karşılayan Valimiz Sayın Ali MANTI’ya ziyaret anısına çiçek takdim edildi.

Polis Haftası etkinlikleri hakkında bilgi veren İl Emniyet Müdürü AKAY, “173. kuruluş yıl dönümünü kutlayan teşkilatımız devletimizin temel problemi olan beka sorununu omuzlarında ağır bir sorumluluk olarak duymakta ve buna göre gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Polis teşkilatımız çağın gereklilikleri, teknolojisi ve insanı merkeze alan bir hassasiyetle hareket etmekte olup bu bilinçle ülkemize ve milletimize mahcup olmadan görevini yerine getirmektedir. Bu vesile ile aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi de saygıyla anıyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali MANTI, Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

‘Polis, hukuku, mevzuatı ve kanunu arkasına alarak asayişi sağlayan kamu çalışanıdır. Vatandaşın huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak onun asli vazifesidir. Hamdolsun, gücünü kanun ve milletten polisimiz her zaman bir iç asayiş unsuru olarak milletimizin emrinde olmuştur. Milletin bekası için her türlü önlemi almaya çalışan ve bu uğurda canını feda etmekten sakınmayan bir teşkilatımızın varlığı bizleri gururlandırmaktadır. Zor bir coğrafyada görev ifa eden polisimiz vatanın ve milletin bölünmezliği, birlik ve beraberliğin devamında önemli kahramanlıklar göstermektedir. Polis Teşkilatının kadim tarihine yakışır şekilde üzerine düşen vazifeyi ifa ettiğine inanıyorum.

10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümünü kutluyor; Devletimizin bekası, milletimizin kardeşliği, kamu düzeni, huzur ve güvenimiz uğruna vatan toprağının farklı köşelerinde şehitlik mertebesine erişen polislerimize, emeklilerimize, görevi başındaki mesai arkadaşlarıma ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum’

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü