Reklamı Geç
Advert

Vali MANTI'dan AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret

Vali Ali MANTI AK Parti yeni yönetimi için ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Vali MANTI'dan AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret

Vali Ali MANTI AK Parti yeni yönetimi için ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyaret programı AK Parti İl Başkanı M.Hanefi GÜLER’in ziyaretten duyduğu memnuniyet ve teşekkür konuşmasıyla başladı.

Ak Parti İl Başkanlığında bir dizi ziyarette bulunan Vali Ali MANTI, AK Parti İl Başkanı ve Yönetimine teşekkür ederek “Yeni görevinizi doğru iyi ve faydalı bir şekilde yapacağınıza inanıyorum. Birlikte ilimize ne yaparsak inşallah hem bu dünyada hem ahirette karşılığının olacağına inanıyorum. Tabi ülkemiz Allah’a şükür özellikle 2002 yılından sonra çok ciddi bir gelişme ve ivme kazandı. Dünyada sayılı sözü geçen ülkelerinden biri haline geldi. Bugün, Türkiye Cumhuriyeti denildiği zaman Elhamdulillah Rusya ve Amerika arasında arabuluculuğa soyunacak kadar, gerek fiziki,  gerek coğrafi, gerek jeopolitik gücü olan bir ülke akla geliyor. Ülkemizin kalkınmasına, dayanışmamıza birliğimize ve beraberliğimize kim zerre katkıda buluyorsa Allah razı olsun. Ülkemize ve Bingöl’ümüze her ne hizmet yaparsak gerek halk nezdinde gerekse Hak nezdinde karşılığını bulacağımıza inanıyorum.

Hep birlikte ilimizin kalkınması için elimizden gelen ne varsa yapmak zorundayız. Bunu başarabilirsek hem memleketimize hem de ülkemize ciddi kazanımlar sağlayacağımıza inanıyorum. Bu vesileyle AK Parti İl Başkanımıza ve yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Biz her zaman her yerde yapabileceğimiz ne varsa bunları yapmaya hazırız.

Bingöl’ün Türkiye çapında güzel bir yeri var. Dışardan gelen üst düzey misafirlerimiz Doğu ve güneydoğuda Bingöl’ün kendine has bir yeri olduğunu söylemektedirler. Bu önemli yeri koruyarak ve daha ileriye götürerek faydalı hizmetler yapacağımıza inanıyoruz ve bizler dinimizin gereği nefesimizin sonuna kadar doğru ve güzel işler yapmakla mükellef olduğumuzun bilincini taşımaktayız.

Bugün birlik beraberlik zamanı. Bingöl’ümüzü yeni projelerle nasıl kalkındırabiliriz, halkımızın refah seviyesini nasıl yükseltebiliriz, huzur ve güveni temin etme noktasında neler yapabiliriz bunları düşünme zamanı. Bu çerçevede, İlimize yapılan hizmetlerde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.  Sadece birkaç vilayette bulunan ve yakında temeli atılması planlanan Sütaş Entegre Tesisleri ile ilgili çalışmaları birlikte takip ediyoruz. Sütaş buraya hizmet getirdiği zaman sadece Bingöl’ün değil, çevre illerine de tarım ve hayvancılığa yönelik ciddi yatırımlar yapacağına inanıyorum.

Başka yatırımlarımız da var. Bunlardan biri Kent Park Projesi, Kent Park projesi de ciddi bir yatırım. Planladığımız şekilde yatırım yapabilirsek çok güzel işler olacağına ve bu noktada herkesin üzerine düşeni yapacağına inanıyorum“ dedi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ’nin eşlik ettiği ziyaret Vali MANTI’nın AK Parti İl Başkanı M. Hanefi GÜLER’i, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzi KIZIL’ı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Tuğba VAROLGÜNEŞ ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf BAYANTEMUR’u makamlarında ziyaret etmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü