Reklamı Geç
Advert

Vali MANTI’dan BİNTSO ve ESOB Ziyaretleri

Vali Ali Mantı, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Vali MANTI’dan BİNTSO ve ESOB Ziyaretleri
 Vali Ali Mantı, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı’nı ziyaret etti.  
 
Ziyaret programı Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (BİNTSO) ile başladı. BİNTSO Başkanı Mahmut Ayas, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerince karşılanan Vali Mantı ziyarette, ‘yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi’. BİNTSO Başkanı Mahmut AYAS da, Sayın Valimizin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘yeni bir ekip ve heyecanla ilimiz adına daha güzel işler başaracağımıza inanıyoruz’ dedi.
 
Daha sonra Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı ziyareti gerçekleştirildi. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Ali BAYRAM ve Yönetim Kurulu Üyelerince karşılanan Vali Mantı, ‘esnafımızın, çarşı ve pazarın nabzını tutan odaların misyonu’na dikkat çekerek başkan ve üyelere çalışmalarında başarılar diledi. Sütaş yatırımlarının değerlendirildiği ziyarette ESOB Başkanı Ali Bayram da ‘Sayın Valimizin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.’
 
Ziyaret programlarında Valimiz Sayın Ali MANTI’ya Vali Yardımcısı Cevat GÜN eşlik etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü