Reklamı Geç
Advert

Afrin’den Dönen Polis Özel Harekat Timleri İçin Karşılama Töreni Yapıldı

Zeytin Dalı Harekâtı’na katılmak üzere 22 Şubat 2018 tarihinde Bingöl’den Afrin’e uğurlanan ve görevlerini ifa ederek yurda dönen Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Polis Özel Harekât timleri, kesilen kurbanlar ve dualar eşliğinde karşılandı.

Afrin’den Dönen Polis Özel Harekat Timleri İçin Karşılama Töreni Yapıldı
Polis Özel Harekât Merkezi’nde yapılan karşılama törenine Valimiz Sayın Ali MANTI’nın yanı sıra 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin ALTAY, İl Emniyet Müdürü Metin AKAY ve İl Jandarma Mevlüt DİRİM katıldı.
 
Karşılama töreninde yaptığı konuşmada Valimiz Sayın Ali MANTI şunları söyledi:
 
“22 Şubat tarihinde Afrin’e gönderdiğimiz 22 Özel Harekât Polisimizi bugün sağ salim aramızda görmekten son derece mutluluk duymaktayım. Allah kendilerinden razı olsun. Ülkemizin birliğini, beraberliğini ve bilhassa bütünlüğünü tehlikeye atacak oluşumların bertarafı için gönüllü olarak Afrin’e giden ve oradaki görevlerini son derece üstün bir fedakârlık örneği sergileyerek yerine getiren güvenlik birimlerimizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Allah’a şükürler olsun ki bugün sağ salim aramızdalar; kendilerine hoş geldiniz diyorum. Ülkemizin güvenliği ile ilgili konularda devletimizin vereceği her türlü görevi bundan sonra da en güzel şekilde yerine getireceklerine olan inancım tamdır; çünkü bugün güvenlik güçlerimizin gözlerindeki o kararlılığın ve kahramanlığın bizatihi şahidi olmaktayım. Güvenlik güçlerimize bundan sonra ki yaşamlarında hayırlı, sağlıklı ve huzurlu bir ömür dilerim. Allah milletimizin birliğini ve devletimizin bütünlüğünü korusun.”
 
Karşılama töreni Afrin’den gelen Polis Özel Harekât timleriyle birlikte yenilen öğle yemeği programının ardından sona erdi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü