Reklamı Geç
Advert

FIRAT ELEKTRİK FORTUNE 500 LİSTESİNDE

Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş Türkiye’nin en prestijli araştırmalarından biri olan Fortune 500 listesinde 292’inci sırada yerini alıp bu sene listeye ilk defa giren 93 şirketten biri oldu.

FIRAT ELEKTRİK FORTUNE 500 LİSTESİNDE

Fortune Türkiye dergisi, şirketlerin bilançolarını baz alarak belirlediği Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesini açıkladı. Türkiye’nin en büyük 500 şirketi sıralamasında 292’inci sıradan listeye giren Fırat Elektrik Perakende, bu sene listede ilk defa yer alan 93 şirketten biri oldu. Şirket bir önceki yıla göre cirosunu (net satış rakamlarını) yüzde 15 oranında artırarak Türkiye’nin en büyük şirketler listesine girmeye başardı.

Aksa Elektrik Ticaret ve Satış Genel Müdürü Murat Kirazlı 2017 yılında sergiledikleri üstün performans ile bu başarıyı yakaladıklarını kaydederek şunları söyledi: “Şirketimiz bu denli prestijli bir listede 292’inci olarak bir önceki yılına nazaran cirosunu (net satış rakamlarını) yüzde 15 artırarak listede yerin almıştır. Tüm bu sonuçlar, Fırat Elektrik Perakende olarak tüm paydaşlarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin somut birer göstergesidir. Bize bu gururu yaşatan tüm paydaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyor, 2018 yılında da onların hayatını kolaylaştıracak ürün, hizmet ve kampanyaları onlarla buluşturmayı hedefliyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü